> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Kalendář akcí > Zkouška na certifikát Projektant pasivních domů (CPHD)

Zkouška na certifikát Projektant pasivních domů (CPHD)

Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno - Zobrazit na mapě »
09.06.2017
Zkouška.

Staňte se mezinárodně uznávaným certifikovaným projektantem pasivních domů!

certifikace designerCertifikace nazvaná Certifikovaný projektant pasivních domů / Certifikovaný poradce pro pasivní domy, byla vyvinutá Passivhaus Institutem v Darmstadtu, aby jednotlivcům umožnil prokázat svou kvalifikaci v oblasti pasivních domů. Platnost získaného certifikátu je limitovaná na 5 let (viz část 4 Zkušebního řádu).

Účastníci kurzu se mohou po úspěšném absolvovaní zkoušky stát držiteli certifikátu pro návrh pasivních domů (Certified Passive House Designer). Potřeby certifikace vznikla ohledem na rostoucí zájem o pasivní domy, který může být uspokojen jen zkušenými a kvalifikovanými projektanty. Držitelé certifikátu jsou zapsáni do databáze projektantů pasivních domů (česká verze).

Zkušební otázky připravuje Passivhaus Institut Darmstadt a jsou přeloženy do češtiny. Délka písemné zkoušky je tři hodiny a řídí se dle platného Zkušebního řádu. Vědomostní požadavky na uchazeče naleznete v seznamu Cílů výuky.

CENA ZAHRNUJE:
překlad zkušebních otázek do češtiny
poplatek za zkoušku Passivhaus institutu (160 eur)
dvojí nezávislou opravu testu
vystavení certifikátu Passivhaus institutem

POTŘEBNÉ DOKUMENTY PRO ABSOLVOVÁNÍ ZKOUŠKY:
Přihláška na zkoušku – vyplněnou přihlášku zaslat poštou nebo přinést na zkoušku (POZOR! Nezávisle na papírové přihlášce si musíte rezervovat termín zde.
Ověřená kopie dokladu o profesní kvalifikaci (VŠ diplom, autorizace) nebo lze dle originálu ověřit na místě – více info ve Zkušebním řádu.

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2018 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: