> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Kalendář akcí > FOR PASIV 2018

FOR PASIV 2018

Pražský veletržní areál Letňany, Beranových 667, Praha 9 - Zobrazit na mapě »
08.02.2018 - 10.02.2018
6. veletrh nízkoenergetických, pasivních a nulových staveb


Obrázek

6. ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy, bude opět zastoupen prestižními firmami z oboru, podpořen širokou mediální kampaní, záštitami a odbornými partnery.

FOR PASIV je určen všem specialistům, odborníkům a těm, kteří se zajímají o nízkoenergetické, pasivní a nulové domy, ať už jsou to mladí perspektivní lidé, kteří řeší úspory energie v novém bydlení či starší generace, která si chce dopřát ještě dostatek výhod a pohodlí svého stávajícího domova.

Své uplatnění zde najde každá firma, která se věnuje projektovému a rozpočtovému oboru, výstavbě a rekonstrukcím, dodávce stavebních materiálů a technického vybavení budov, diagnostice, auditům, financování či poradenství.

Veletrh FOR PASIV nabídne i pro poučeného laika velmi atraktivní doprovodný program. 6. ročník se zaměří na dvě hlavní témata. Téma Život v pasivním domě představí praktické rady a poznatky přímo od majitelů pasivních domů a ve druhém tématu Zdroje tepla se zaměříme zejména na ty alternativní zdroje. Každodenní program doplníme opět o Poradenské centrum, které propojí návštěvníka přímo s odborníkem v požadovaném oboru. Program proběhne ve spolupráci s Centrem pasivního domu, Státním fondem životního prostředí ČR a dalších partnerů. Úplnou novinkou je konání 13. mezinárodní konference Centra pasivního domu s tématem Inovace pro nulové budovy, a to hned první den veletrhu 8. 2. 2018 v Kongresovém sále PVA EXPO PRAHA.

Veletrh proběhne v jedinečném souběhu společně 3. ročníkem projektu CESTY DŘEVA, který je zaměřen na dřevostavby, dřevěné konstrukce, materiály, výrobky, zpracování a technologie, a dále s veletrhy pořádanými společností Střechy Praha, s.r.o.

Součástí souběhu veletrhů bude i postupové kolo velmi oblíbené Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO.

Díky tomuto zaměření veletrhů obsáhne souběh obor stavění a rekonstrukce standardních, nízkoenergetických, pasivních či nulových staveb do A do Z.

OTEVÍRACÍ DOBA:
čtvrtek – pátek: 10:00 – 18:00 hod
sobota: 10:00 – 17:00 hod

VSTUPNÉ:
Plné, dospělá osoba: 100 Kč
Zlevněné (registrace po internetu, důchodci, studenti): 50 Kč
ZTP, PRESS (po předložení platného průkazu), hromadné studentské se seznamem studentů, děti do 15 let: Zdarma
Parkovné (osobní vozidlo): 150 Kč
Katalog veletrhu: 20 Kč

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2018 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: