> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Kalendář akcí > Best of Realty

Best of Realty

Kongresový sál České národní banky v Praze 1, Na Příkopě 28, Praha - Zobrazit na mapě »
14.11.2018
Galavečer.

Galavečer Best of Realty – Nejlepší z realit 2018, spojený s vyhlášením výsledků 20. ročníku této prestižní soutěže, se uskuteční ve středu 14. listopadu 2018. Stejně jako v předchozích letech nabízíme členům ARTN zvýhodněné vstupné se slevou 10 %.

V případě zájmu o zakoupení vstupenek prostřednictvím ARTN zašlete svou objednávku na e-mailovou adresu info@artn.cz s uvedením platných fakturačních údajů. Zároveň upozorňuji, že loňském roce byly vstupenky vyprodány během několika málo dnů. Pokud zvažujete svou účast, neváhejte si vstupenky včas objednat.

Cena 1 vstupenky pro 1 osobu je 4 990 Kč + DPH, mínus 10% sleva pro členy ARTN. Tato sleva je nepřenosná a vztahuje se výhradně na členy ARTN. V případě zájmu o větší počet vstupenek jsou zbylé vstupenky účtovány v plné ceně. Vstupenky budou k dispozici k vyzvednutí několik dní před termínem uskutečnění galavečera pouze po včasném uhrazení platby.

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2019 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: