> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Aktuality > Různé > Buddha-Bar Hotel Prague partnerem charitativní módní přehlídky

Buddha-Bar Hotel Prague partnerem charitativní módní přehlídky

Buddha-Bar Hotel Prague se v tomto týdnu stal hostitelem doprovodných akcí v rámci pátého ročníku charitativní módní přehlídky Nadace Terezy Maxové dětem s názvem Fashion for Kids 2009, která se uskutečnila 18. listopadu v pražském Obecním domě.

Charitativní akce Fashion for Kids 2009 si klade primárně za cíl upozornit na problematiku opuštěných dětí, což je hlavním posláním Nadace Terezy Maxové dětem. Exkluzivní přehlídkou oslavila Nadace Terezy Maxové dětem a společnost SPAR ČOS první narozeniny společného charitativního projektu TERIBEAR. Vrcholem letošní módní přehlídky byla kolekce přední světové návrhářky VIVIENNE WESTWOOD. Módní přehlídkou byl odstartován prodej nové limitované kolekce TERIBEAR, tzv. GOLDEN EDITION, z dílny Kláry Nademlýnské, které je možné zakoupit v síti obchodů Interspar a supermarketů Spar. Výtěžek projektu je poukázán na podporu široké škály aktivit, které umožňují dětem vyrůstat v náhradní rodině.

V rámci velkolepé módní přehlídky, která se konala v Obecním domě, se pořádalo několik doprovodných akcí, jejichž hostitelem se stal Buddha-Bar Hotel Prague. V předvečer módní show se v restauraci Buddha-Bar konala slavnostní večere pro 30 VIP hostů. Samotné přehlídce předcházela také tisková konference, opět v prostorách pětihvězdičkového hotelu; v restauraci Siddharta Café představila Tereza Maxová spolu s Pavlínou Němcovou a zástupci vybraných módních značek novinářům zimní kolekci výrobků TERIBEAR. Řada hostů zakončila slavnostní večer s módní přehlídkou na after party v Buddha-Bar Hotelu Prague. Butikový hotel zajistil i ubytování pro VIP hosty.

„Spolupráce s Nadací Terezy Maxové dětem a se zástupci partnerských společností byla velice příjemná a profesionální. Bylo pro nás potěšením se na této charitativní akci podílet a svým způsobem tak podpořit úsilí lidí, kteří se snaží u nás systém náhradní péče změnit k lepšímu,“ uvedla ke spolupráci ředitelka Buddha-Bar Hotelu Prague Veronika Fajčíková.

Více o hotelu najdete na www.buddha-bar-hotel.cz

Staňte se fanouškem Buddha-Bar Hotelu Prague na facebooku

Kontakt:

Michaela Winklerová
PR Manager

Buddha-Bar Hotel Prague
Jakubská 649/8
CZ 110 00 Prague 1
Tel: +420 281 082 270
Mob.: +420 725 527 338
E-mail: m.winklerova@c­pi.cz
www.buddha-bar-hotel.cz

Obrázek

Obrázek

Obrázek

 Obrázek

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2018 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: