> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Rezidenční park Baarova

Praha - Rezidenční park Baarova

Základní informace:

Luxusní bydlení v uzavřeném rezidenčním areálu (kondominiu) se zahradou.

Nový obytný areál Rezidenční park Baarova se bude nacházet mezi ulicemi Baarova, Telčská a Baarovým parkem. Tato lokalita disponuje vynikající a bezproblémovou dopravní dostupností jak automobilem, tak i městskou hromadnou dopravou a zároveň i skvělou občanskou vybaveností. Kromě celé řady obchodů a služeb se v blízkém okolí nachází i řada restaurací a kaváren, wellness a fitness klub Balance Club Brumlovka. Nechybějí zde ani zdravotnická zařízení a lékárna, pobočka České pošty, mateřská a základní škola či nedávno otevřené Společenské centrum.

Rezidenční park Baarova se skládá ze tří samostatných objektů, bytových domů A, B, C mezi nimiž vznikne moderní vnitroblok s vnitřní zahradou. Každý objekt má samostatný vstup z ulice i z přilehlého nově budovaného Baarova parku. Vstupy do projektu jsou chráněny kartovým systémem a bezpečnostními kamerami. Hlavní recepce areálu s nepřetržitým provozem bude umístěna v budově A.

Celkem 139 bytů vysokého standardu ve velikostních kategoriích od 2+kk do 6+kk s balkonem, terasou či zahrádkou nabídne kvalitní bydlení o výměře 50 až 170 m2 se sklepem a garážovým stáním v ceně. Po dohodě s prodejcem je možné dokoupit další podzemní parkovací stání a skladovací plochy.

Zahájení výstavby projektu je plánováno na léto roku 2010; dokončen by měl být za zhruba 18 měsíců.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Rezidenční park Baarova

Kontaktní informace

Passerinvest Group, a.s.
Vyskočilova 1461/2a
140 00 Praha 4

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2018 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: