> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Viladomy Uhříněves

Praha - Viladomy Uhříněves

Základní informace:

Projekt Viladomy Uhříněves, jehož developerem je společnost Ekospol, je umístěn do nádherné mikrolokality v sousedství luxusní vilové zástavby. Je tvořen sedmi viladomy s dvěma podlažími a třetím ustupujícím podlažím.

Architektonické řešení je koncipováno tak, aby se domy staly harmonickým prvkem v okolní zástavbě a citlivým propojením viladomů se stávajícími rodinnými vilami. U většiny bytů v 1. NP jsou navrženy velmi žádané předzahrádky, v horních podlažích pak atraktivní střešní terasy. V suterénech objektů je umístěno 63 podzemních garážových stání a další prostory vybavenosti nových obyvatel domů.

Pokud hledáte bydlení v klidném prostředí, ale zároveň nechcete ztratit kontakt s ruchem velkoměsta, pak právě pro vás je Uhříněves tím ideálním místem k životu. Uhříněves je v současné době jednou z nejprogresiv­nějších lokalit v Praze. Je totiž harmonickou kombinací historie a dynamické současnosti v prostředí úžasných přírodních památek. Uhříněves nabízí svým obyvatelům vše, co potřebují ke spokojenému bydlení a ještě mnohem víc. V souvislosti s rozvojem městské části a přílivem nových obyvatel, zejména pak mladých rodin s dětmi, jsou zde budována hřiště a modernizována školní zařízení. Pro menší i ty odrostlejší sportovce je tedy k dispozici několik hřišť nebo třeba skatepark. Dospělí sportovci pak mohou využít nabídky několika místních sportovních klubů.

Milovníci přírody jistě ocení více než třicetihektarový komplex lužního lesa Obora, nebo Pitkovickou stráň, kde na skalnatém terénu rostou vzácné teplomilné rostliny. Souhrn všech těchto aspektů činí z Uhříněvsi velmi atraktivní a neustále se rozvíjející lokalitu pro moderní bydlení.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Viladomy Uhříněves

Kontaktní informace

Ekospol a.s.
Dukelských hrdinů 19
170 00 Praha 7

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2019 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: