> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Kalendář akcí > DESIGN SHAKER 2019

DESIGN SHAKER 2019

Pražský veletržní areál Letňany, Beranových 667, Praha 9 - Zobrazit na mapě »
21.03.2019 - 24.03.2019
8. ročník výběrové přehlídky interierového designu.


Obrázek

DESIGN SHAKER, největší jarní veletrh interiérového designu, který probíhá v souběhu s veletrhy Světlo v architektuře FOR INTERIOR, FOR GARDEN, FOR HABITAT a BYDLENÍ, nové projekty.

Již poosmé v řadě se mohou návštěvníci výstaviště PVA EXPO PRAHA těšit na přehlídku současného českého i zahraničního designu. Nadcházející ročník veletrhu DESIGN SHAKER proběhne opět v březnu, ve dnech 21. – 24. 3. 2019. Opět slibuje prostor pro představení samotných tvůrců, především mladých začínajících designérů, ale i zavedených značek a českých výrobců. Cílem veletrhu je prezentovat současné interiérové trendy široké veřejnosti a současně vytvořit ideální platformou pro setkávání tvůrců – designérů, interiérových architektů a výrobců. Stejně jako předchozí ročníky je i ten letošní výstavou kurátorovanou, tj. návštěvníkům budou představovány produkty a trendy, které prošly kvalifikovaným výběrem.

Garantem kvalitního výběru je architektka a interiérová designérka Ing. arch. Hana Medková, která má dlouhodobé zkušenosti z oblasti architektury, designu a umění.

Další zvučná jména české i zahraniční designerské scény pak budou mimo jiné představena v rámci Media Café, kde budou stejně jako v předchozích ročnících probíhat workshopy a přednášky. Media Café bude opět živým srdcem celého veletrhu, kde si u dobré kávy mohou návštěvníci přečíst či poslechnout novinky ze světa designu. DESIGN SHAKER není pouhou produktovou výstavou, návštěvníkům nabízí konzultace s designéry a architekty přímo na veletrhu. K tomuto účelu bude sloužit sekce veletrhu s názvem Fresh Space, kde bude možné se zblízka podívat na práci v architektonickém či designérském ateliéru, prohlédnout si návrhy i realizace jednotlivých studií či získat rady či tipy na řešení konkrétního problému. Zároveň se zde představí designéři, kteří ještě studují, nebo čerstvě tvoří pod vlastními značkami. Další sekci přehlídky tradičně tvoří Big Deal představující výběr českých výrobců i distributorů zahraničních značek.

Otevírací doba:
čtvrtek – sobota: 10.00 – 18.00
neděle: 10.00 – 17.00

Vstupné:
Opravňuje také ke vstupu na souběžně probíhající veletrhy SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE, FOR INTERIOR, FOR HABITAT, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY.

  • ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu: 150 Kč
  • ZLEVNĚNÉ (držitel karty Lítačka, student, registrace po internetu – do 23.3.2019): 100 Kč
  • DĚTSKÁ vstupenka (do 140 cm): zdarma
  • HROMADNÉ STUDENTSKÉ (min 10 osob): Hromadná vstupenka pro školy à 30 Kč
  • ZTP, PRESS (po předložení platného průkazu): zdarma
  • PARKOVNÉ osobní vozidlo: 150 Kč
  • KATALOG veletrhu: 100 Kč

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2019 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: