> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Aktuality > Různé > CTP míří do centrálních lokalit ČR

CTP míří do centrálních lokalit ČR

CTP je developerská společnost zaměřená na výstavbu průmyslových nemovitostí určených k pronájmu kancelářských ploch a nemovitostí smíšeného a maloobchodního využití.

Se svou činností míří do centrálních lokalit s klíčovým napojením na silniční a železniční tratě po celé České republice.

Dobrým příkladem strategického umístění je například CTPark Hranice. Na půli cesty mezi rakouskou Vídní a polským Krakovem se nachází průmyslový komplex o celkové rozloze pozemku téměř 480 tisíc m2. Areál poblíž Olomouce může být díky své poloze a vynikající dopravní dostupnosti využíván jak místní, tak i zahraniční klientelou. V současné chvíli jsou prostory CTParku Hranice pronajímány třem společnostem: Jyco, Etimex a Aura Engineering. Komplex je vhodný pro jakoukoli společnost ať už lehkého či těžkého průmyslu nebo i zdravotnického trhu. Podobným příkladem je ostravský Axis Office Park. Blízká dostupnost centra města neomezuje jeho přímé napojení na dálniční síť. Jde o integrovaný kancelářský systém, který klientům poskytuje vysokou kvalitu a efektivitu nákladů při využívání kancelářských prostor. Flexibilní uspořádání a možnost volby mezi velkoprostorovým, individuálním či kombinovaným uspořádáním půdorysu vychází vstříc většině potenciálních klientů.

Více informací o společnosti naleznete ZDE

Obrázek

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: