> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Aktuality > Desátý ročník výstavy STAVÍME, BYDLÍME je největší ze všech předchozích ročníků

Desátý ročník výstavy STAVÍME, BYDLÍME je největší ze všech předchozích ročníků

Přijďte ve středu 6. února a ve čtvrtek 7. února do budovy Fórum v Třebíči a budete mile překvapeni zájmem stavebních firem o účast na této výstavě.

V předchozích ročnících expozice obsadily sál a předsálí a letos díky velkému zájmu vystavovatelů bude zpřístupněn i prostor malého sálu, který je opravdu již posledním možným prostorem k využití. O čem to svědčí? Na to jsme se zeptali manažerky výstavy Daniely Nevtípilové.

Stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME si v Třebíči za posledních 10 let vybudovala pověst zajímavé a inspirativní výstavy, kterou pravidelně navštěvují tisíce obyvatel třebíčského okresu. Proto je tak velký zájem stavebních firem o prezentaci právě v Třebíči. Většina obyvatel Třebíčska ví, že se v únoru plesový sál v budově Fórum přemění ve velké výstaviště s nabídkou všeho, co souvisí se stavbou a vybavením domácnosti.

Má význam v době velkých obchodních parků s nadnárodními hypermarkety chodit na stavební výstavy?

Určitě to význam má. Protože jedině na výstavě se návštěvník dostane do přímého kontaktu s výrobcem nebo přímým prodejcem, který umí přesně zodpovědět všechny otázky nakupujícího, může si domluvit schůzku s prohlídkou jeho započaté stavby nebo prostor před rekonstrukcí. Tento přímý kontakt žádný hypermarket neposkytne.

A s čím se konkrétně na výstavě návštěvníci mohou seznámit nebo si přímo objednat?

Obrázek Namátkou uvedu například koupelnové studio, které patří k nejmodernějším a největším specializovaným prodejnám na Vysočině. Toto studio nabízí nejen nové koupelny, ale důležitý chybějící dílek do skládačky nového bydlení – interiérové truhlářské práce. Návštěvníkům bude nabídnut kompletní balíček služeb v oboru dveří, oken a kování, podlahových krytin, koupelnových doplňků.

Nebude chybět i kuchyňské studio, které vyrobí kuchyňské linky šité na míru se značkovými dřezy i bateriemi, vyrobí vestavěné skříně i jídelní stoly a židle.

Chcete dobře spát? Vyberete si z nabídky dřevěných postelí z masivu a se zdravotními matracemi. Zajímavá bude i expozice s nábytkem.

Pokud chcete rekonstruovat svůj byt, můžete si na výstavě domluvit rekonstrukci bytového jádra s koupelnou včetně nové elektroinstalace, vodoinstalace, topení a plynu. Představí se i největší výrobce dřevěných podlah v ČR.

Uvažujete o novém bydlení? Developerská firma představí různorodou škálu nemovitostí pro komerční i rezidenční využití. Firma zaměřená na dřevostavby vás seznámí se stavbou a výhodami nízkoenergetic­kých domů.

Stavební firmy nabídnou pestrý sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu a zateplování, přes betonové dlažby až po zapůjčení ručního nářadí. Nebude chybět nabídka tepelných čerpadel, solárních systémů, klimatizace, střešních oken, garážových vrat a stínící techniky, kovaných plotů a pletiva a zahradních krbů.

Každý, kdo má dům řeší čištění septiků a odpadového potrubí. Na výstavě si přímo můžete zakoupit bioenzymy, které vyřeší problémy s odpadními vodami. Další z firem nabídne čističky odpadních vod a zahradní bazény.

Jedním slovem, nabídka na výstavě je velká.

Přijďte na výstavu a můžete si odnést zdarma nejen kontakty na firmy, ale spousty katalogů, časopisů se stavební tématikou a prospektů.

Novinkou letošního ročníku je losování o sadu 3 kuchařských knih v hodnotě 997,– Kč „Prostřeno od Aše po Jablunkov". Mnozí jistě znáte z TV Prima Family. Obyvatelé okresu Třebíč naleznou před výstavou ve svých poštovních schránkách pozvánku na výstavu s losovacím kupónem. Pokud tento kupón vyplní a hodí do losovacího osudí na výstavě, mají velkou šanci, že budou druhý den výstavy v 15 hodin vylosováni a sada knih jim bude předána.

Přijďte ve středu 6. února od 9 do 18 hodin nebo ve čtvrtek 7. února od 9 do 17 hodin do budovy Fórum v Třebíči a načerpejte novou inspiraci při zútulnění vašeho bydlení. Vstup na výstavu je zdarma.

Obrázek Obrázek

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: