> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Zábava > V Uherském Hradišti se uskuteční stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME již po deváté

V Uherském Hradišti se uskuteční stavební výstava STAVÍME, BYDLÍME již po deváté

V prostorách Klubu kultury se uskuteční devátý ročník výstavy Stavíme, Bydlíme.v termínu 8. - 9. března 2013.

Budou se zde prezentovat firmy s kvalitními výrobky ze širokého stavebního oboru, ze kterých si návštěvníci budou moci jistě vybrat v závislosti na svých potřebách. Otvírací doba je v pátek 9– 18 hod a v sobotu 9–17hod. Vstup na výstavu je zdarma. Komu je výstava určena?

Výstava je určena všem, kteří připravují nebo realizují stavbu, rekonstrukci, opravu či úpravu domu nebo bytu Také všem, kteří se o stavebnictví a bydlení zajímají ať již z laického tak odborného pohledu. Lze zde získat konkrétní a požadované informace přímo od odborníků. Takto cenné informace nedostanete v žádném hobbyrmarketu, který jistě nabízí nespočet zboží i novinek, ale o přednostech zboží nedostanete kvalifikované informace. Potřebné informace samozřejmě můžete také načerpat z odborné literatury. Ale přiznejme si, kdo hned na poprvé pochopí technické postupy, funkci a účinnost zboží. Odborníci, které na výstavě potkáte, mají zájem o předání kvalitních a odborných informací o daném výrobku, technologii nebo nabízené službě. Na co konkrétně se návštěvníci mohou na výstavě STAVÍME, BYDLÍME těšit? V posledních letech je stále aktuální téma úsporného vytápění. Což splňují na trhu dostupná tepelná čerpadla. Jde o zcela automatický, bezobslužný topný systém s velmi komfortním ovládáním. Moderní jsou také solární a teplovodní systémy. Zajímavá je také nabídka kotlů a kamen na pelety a další druhy biomasy. Ti, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu mohou tuto problematiku konzultovat s nejednou stavební firmou či přímo s firmou zabývající se výrobou stavebního materiálu. Dále budou moci zájemci o tyto práce, opravu bytů, domů či zkrášlování volit z obkladů a dlažeb z přírodního kamene. U starších domů se majitelé často potýkají s vlhkostí. Toto lze vyřešit různými způsoby vysušování vlhkého zdiva. Stavebníci rodinných domů mohou vybírat z garážových vrat, jako jsou výklopná vrata, sekční vrata, ale i vrata rolovací. Dnes je také moderní vybavit svůj oplocený pozemek automatickou bránou. Lákadlem pro nové stavebníky budou stále více populární centrální vysavače. Umožňují rychle, tiché a kvalitní vysávání celého domu bez zbytečného přetahování těžkého přístroje z místa na místo. Dámy jistě zaujme nabídka dřevěných oken a eurooken i dveří s možností vytvoření např.: zimní zahrady jako příjemný a útulný koutek ve svém bytě. I vybavení interiéru je velice důležité. Pro zájemce je připravena nabídka výroby dřevěných podlah, dřevěných třívrstvých parket – plovoucích podlah se speciální povrchovou úpravou, která dává vyniknout přírodní povaze materiálu. Zajímavá jistě bude i nabídka obkladů, dlažeb, podlahového topení, zámečnické výroby, systému fyzikální úpravy vody či potřeb pro domácnost. Stínící technika je zastoupena nabídkou žaluzií, roletami, sítěmi proti hmyzu či markýzami. Všichni dobře víme, že stavba, menší přístavba a rekonstrukce domu či bytu, není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, mohou návštěvníci využít služeb finančního poradce přímo na výstavě.

Má výstava také doprovodný program?
Součástí je doprovodný program zahrnující přednášky na aktuální témata zejména úspor energie a využití obnovitelných zdrojů. Přednášky pátečního odpoledne budou zaměřeny na solární kolektory a rekuperaci. Opravdu aktuálním tématem zajímajícím odborníky, zástupce realitních kanceláří i všechny majitele budov je průkaz energetické náročnosti – co přinese a jaké jsou jeho výhody a nedostatky. Mnohé jistě zaujmou informace k dotačnímu programu „Zelená úsporám II“ a také energetické úspory stavby již od kvalitního projektu i jako výhodná investice.

Sobota dopoledne bude patřit „Tepelným čerpadlům v teorii a praxi“ a zahrne novinky v předpisech energetického hodnocení stavebních objektů vč. rodinných domů a jejich využití formou nejlevnějšího vytápění a ohřevu vody. Vstup na přednášky i celou výstavu je zdarma.

Návštěvnicí zde také mohou shlédnout na posterech instalované výstavy:
Kvalitní rodinný dům – inspirační výstava zajímavých novostaveb rodinných domů z České republiky i Evropy, ve spolupráci s časopisem Dřevo&Stavby.

Galerie vkusu a nevkusu – fotovýstava domů možná i z vašeho okolí s trefným komentářem architekta. Připraveno ve spolupráci s časopisem Dům a zahrada.

Mohou se návštěvnicí i letos těšit na dárek v rámci losování
Stejně jako předchozí roky je i letos pro návštěvníky připravené losování. Letos se bude losovat o sadu 3 kuchařských knih v hodnotě 997 Kč „Prostřeno od Aše po Jablunkov“. Mnozí jistě znají z TV Prima Family. Losování proběhne v sobotu 2. března v 15,00 hod. Na pozvánkách na výstavu, které obdrží do svých domácích schránek obyvatelé celého okresu Hodonín před výstavou, je otištěn losovací kupón. Kupón stačí jen vyplnit a hodit do losovacího osudí na výstavě. Třeba se právě na Vás usměje štěstí a stanete se majiteli tohoto praktického dárku.

Co závěrem tedy dodat? Přijďte načerpat kvalitní informace a inspiraci pro stavbu a bydlení na výstavy Stavíme, bydlíme Uherské Hradiště do Klubu kultury v pátek 8. března 9 – 18hod a v sobotu– 9. března 9 – 17hod.

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: