> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Zábava > Frýdecko-Místecký veletrh 2013 - 24.- 26. května 2013

Frýdecko-Místecký veletrh 2013 - 24.- 26. května 2013

Navštivte květnový Frýdecko-Místecký veletrh – s nabídkou výrobků a služeb pro stavbu, domácnost, dílnu i zahradu a spoustou dobré zábavy.

VII. ročník Frýdecko-Místeckého veletrhu nabídne mnoho inspirativního pro všechny, kteří uvažují o stavbě nového domu nebo chtějí zahájit opravy, rekonstrukce či modernizace bydlení, ale také pro všechny, kteří se chtějí pobavit.

V prostorách Víceúčelové sportovní haly SPORTPLEX (zimní stadion) ve Frýdku-Místku proběhne již 7. ročník veletrhu stavebnictví, bytového vybavení, vybavení pro dílnu i zahradu se spoustou dobré zábavy Frýdecko-Místecký veletrh. Brány Víceúčelové sportovní haly se otevřou pro návštěvníky v pátek 24. května, v sobotu 25. května a v neděli 26. května vždy od 9.00 hod. a uzavřou se v 18.00 hod.

Nabídka vystavujících firem je bohatá a poskytne návštěvníkům přehled výrobků, technologií a služeb souvisejících převážně se stavebnictvím a bydlením.

A na co se mohou návštěvníci těšit? Najdou zde nabídku plastových i dřevěných oken a dveří. K nahlédnutí budou také garážová vrata, sekční vrata, ale i vrata rolovací. Dále pak vjezdové brány, předokenní rolety, komínové a ventilační hlavice.

Nejčastější problematikou v dnešní době je energetická úspora. Na tuto otázku a mnoho dalších Vám jistě rádi odpoví odborníci zabývající se vytápěním a úsporou energie. Jde o oblast, která zajímá opravdu všechny a na veletrhu je zastoupená nejen otopnými tělesy, kotly, podlahovým topením, regulací topných systémů, ale i využíváním obnovitelných zdrojů energie prostřednictvím tepelných čerpadel. Zájemci zde najdou také systémy zateplování, sanační a izolační technologie, plnivo do lehkých, tepelně a zvukově izolačních betonů. V nabídce firem se objeví mimo jiné stavební a izolační materiály, systémy izolací a sanací vlhkého zdiva, zateplení a odvětrávaní fasády, zateplovací systémy oken. Neméně důležitá je také otázka zabezpečení domu elektronickým zařízením.

Interiérové vybavení budou prezentovat firmy zabývající se prodejem nábytkových sestav nejen pro zdravý spánek. Hospodyňky jistě zaujme nabídka kvalitních kuchyňských potřeb.

O zábavu se postará zajímavý program Rádia Čas – Grillpárty s Rádiem Čas. Grily se začnou roztápět 24. 5. 2013 v 11.00 hodin a grilovat se bude od ryb až po argentinské steaky. Ve stejnou dobu se rozezní první tóny z pódia. Program slibuje dobrou zábavu po celý poslední květnový víkend.

Frýdecko-Místecký veletrh nabídne širokou škálu výrobků, služeb, nových technologií, poradenství a také mnoho zábavy a dobré nálady. Poslední májový víkend nabízí příležitost jak spojit příjemné s užitečným a udělat radost sobě i druhým.

Nenechte si tedy ujít veletrh se zajímavou nabídkou výrobců a dodavatelů. Jedním slovem se máte na co těšit a věříme, že si zde každý najde to, co potřebuje ke splnění svých záměrů a využije získaných informací a kontaktů ve svůj prospěch. Výstavu můžete navštívit od pátku do neděle, vždy od 9.00 – 18.00 hodin.

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: