> Úvodní stránka > CPM Marketplace > Investiční příležitosti > Holešov - Průmyslová zóna

Holešov - Průmyslová zóna

Číslo investiční příležitosti: 295

Doplňující informace:

Infrastruktura:

Výstavba infrastruktury ve Strategické průmyslové zóně Holešov začala v říjnu roku 2008, dokončena pak bude v závěru roku 2009. Pozemky v zóně jsou určeny hlavně pro zpracovatelskou průmyslovou výrobu, výrobu potravin a nápojů, zpracování dřeva, plastů a kovů, polygrafický, strojírenský a automobilový průmysl a investiční výstavbu v oblastech strategických služeb, technologických center a výzkumu a vývoje.

Ve Strategické průmyslové zóně Holešov nemohou být v žádném případě realizovány investiční záměry z oblasti prvotního zpracování surovin a chemické výroby.

Dopravní dostupnost:

Strategická průmyslová zóna Holešov bude disponovat kvalitním napojením na dálniční síť. Poblíž bude propojení evropských dopravních koridorů sítě TEN ve směrech západ – východ a sever – jih, konkrétně jde o dálniční křižovatku komunikací R49, R55 a D1. Ze zóny tak bude mimo jiné přímý přístup na trasu Paříž – Norimberk – Brno – Zlín – Púchov – Žilina – Kyjev. Samotná zóna bude na silniční síť napojena ve dvou směrech, jedno z napojení bude mít přímou vazbu na R49. Napojení na železniční síť zajistí vlečka odbočující z tratě Valašské Meziříčí – Kojetín v mezistaničním úseku Holešov – Třebětice. Tato trať je v nedalekém Hulíně napojena na tranzitní železniční koridory. Nejbližší mezinárodní letiště jsou v Kunovicích, Mošnově, Brně a Vídní.

Vnitřní dělení zóny:

Strategická průmyslová zóna je rozdělana na několik části. Západní část o velikosti přibližně 100 hektarů je vyčleněna pro hlavního investora, kterého bude vybírat vládní agentura CzechInvest. Střed zóny je vyčleněn pro menší investory, obsazování této části bude prostřednictvím společnosti Industry Servis ZK řídit Zlínský kraj. Je zde navíc vyčleněna plocha pro případný univerzitní technologický park. Severovýchodní okraj je rozdělen na menší pozemky. Určen pro podnikatele ve službách, bude tam i autobusový terminál. Jihovýchodní část pak bude obsazovat vybraný komerční developer.

Holešov - Průmyslová zóna

Vlastníci

Holešov
Masarykova 628
769 17 Holešov
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 573 521 111

Fax:
fax +420 573 521 210

E-mail:

Web:
www.holesov.cz

Kontaktní informace

Jakub Černoch
výkonný ředitel
Telefon:
+420 573 394 296
Mobil:
+420 739 587 646
E-mail:
Jakub.cernoch@in­dustryzk.cz

Jiří Němec
předseda představenstva
Telefon:
+420 573 396 741
Mobil:
+420 739 587 647
E-mail:
jiri.nemec@indus­tryzk.cz

Industry Servis ZK, a.s.
Strategická průmyslová zóna Holešov
Tovární 1268
769 01 Holešov
E-mail:
info@zonaholesov­.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2022 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: