> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Kolín - Nové byty Pierot

Kolín - Nové byty Pierot

Základní informace:

Dva vysokopodlažní bytové domy s celkem 53 bytovými jednotkami ve velikostní kategorii 1+kk až 3+kk vyrostly v kolínské ulici Mlýnská v rezidenčním projektu nazvaném Nové byty Pierot Kolín. K dispozici jde zde i dostatek venkovních parkovacích míst.

Ceny bytů z projektu Nové byty Pierot Kolín, které naleznete v nabídce společnosti Real Development 2001, se pohybují od cca 1 127 000 za 1+kk (bez DPH) do 3 200 000 3+kk (bez DPH) a mají výměru od 34 do 89 m2. Byty jsou již připraveny k nastěhování.

Kolínské Zálabí, jehož je Mlýnská ulice součástí, obyvatelům zajistí nejenom veškerou potřebnou občanskou vybavenost a zároveň klid po náročném dni, ale i rychlé spojení s hlavními silničními tahy. Samotné město Kolín uspokojí potřeby každého. Najdete v něm obchody, supermarkety, restaurace, školy, kina, ale třeba i relaxační a sportovní centra. Na kulturní a společenské vyžití se tady rozhodně nezapomíná. Několik zajímavých obchodů vznikne přímo v přízemí Pierotu.

Pro někoho je Kolín městem, které zná jen z písničky „Kolíne, Kolíne, stojíš v pěkné rovině…", těm více zběhlým v muzice se vybaví kapelník a skladatel František Kmoch a tudíž i festival Kmochův Kolín. Znalci architektury ocení historické centrum, které bylo vyhlášeno městskou památkovou rezervací, a řadu významných památek, jimž jednoznačně dominuje chrám sv. Bartoloměje postavený Petrem Parléřem. Ovšem zatoužíte-li po přírodě, stačí chvilka a máte město za zády a výletní či cyklistické stezky před sebou.

Nabídka volných bytů ZDE.

Kolín - Nové byty Pierot

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: