> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Odolena Voda u Prahy - Panské Terasy

Odolena Voda u Prahy - Panské Terasy

Základní informace:

Rezidenční projekt s názvem Panské Terasy Otevřít odkaz v novém okně, jehož dokončení a kolaudace proběhly v závěru roku 2008, je čtyřpodlažní objekt umístěný v centru města Odolena Voda. K prodeji do osobního vlastnictví nabízel celkem 23 bytů od 2+kk po mezonety 4+kk a dva nebytové prostory. Ke každému bytu náleží venkovní parkovací stání a sklep.

Rezidenční projekt Panské Terasy je určen především pro ty, kdo hledají příjemné bydlení na klidném místě s velmi dobrou dopravní dostupností hlavního města Prahy. Zájemci o bydlení v Odoleně Vodě si zde mohli vybírat z bytů různých velikostí a půdorysných řešení (včetně dvou mezonetových bytů). Velikost bytů se pohybuje od 2+kk o rozloze 47 m2 do 4+kk o 147 m2. Byty v přízemí mají předzahrádky, některé byty v patrech mají lodžie nebo prostorné terasy. Nabídka tedy uspokojí jak zájemce o byty vhodné pro vícegenerační bydlení, tak i ty, kteří hledají startovací byty pro mladé páry či rodiny s dětmi. Nyní zbývá k prodeji několik posledních bytů.

Architektura Panských Teras Otevřít odkaz v novém okně stylově navazuje na dědictví prvorepublikového funkcionalismu. Je ovlivněna soudobou estetikou minimalismu, kladoucího důraz na čistotu geometrických tvarů. Jeden ze základních výtvarných principů domu – terasovitost – je obsažen již v samotném názvu projektu – Panské Terasy. Dalšími významnými prvky jsou geometrické tvary rámové struktury a také barevnost. Základními barevnými odstíny jsou bílá a šedá, pojmenovávající a definující geometrickou hru kvádrů, jejímiž je bytový dům tvořen. Pro zvýraznění středního pylonu na jižní fasádě byla zvolena žlutá barva.

Nabídka volných bytů ZDE.

Odolena Voda u Prahy - Panské Terasy

Kontaktní informace

Glöckner Praha, spol. s r.o.
Bartákova 1121/3
140 00 Praha 4

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: