> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Příbram-Drkolnov - Dům C

Příbram-Drkolnov - Dům C

Základní informace:

Projekt nazvaný Příbram-Drkolnov, kde vyroste 151 nových bytových jednotek, se nachází na jižní straně města s výhledem na krajinu v okolí. Nová výstavba naváže na stávající sídliště a propojí se bytovými domy na severní straně.

Nový bytový projekt, objekt C nabízí podobně jako dům A a B byty od 1+kk do 3+kk. Součástí většiny bytových jednotek je balkon či terasa. Parkování je řešeno parkovacím nebo garážovým stáním v suterénu bytového domu a dostatkem parkovacích stání v blízkosti domu.

Ve standardním vybavení bytu jsou mimo jiné zahrnuty podlahové krytiny ve všech místnostech (koberce, PVC či dlažba), keramické obklady v koupelně a na WC. Samozřejmostí jsou i zařizovací předměty jako WC Combi, koupelna je vybavena vanou nebo sprchovým koutem a umyvadlem. Každý byt bude mít vlastní měření teplé a studené vody. Z důvodu možnosti uplatnění individuálních představ o podobě budoucího bytu vybavení nezahrnuje kuchyňskou linku, sporák a digestoř.

Předností této příbramské lokality jsou okolní hřiště, parky, lesy, stadion, koupaliště a rybníky – tyto přímo vybízí k procházkám, ale i k maximálnímu sportovnímu vyžití nejen mládeže. V zimním období je možnost využití lyžařského svahu.

Nabídka volných bytů ZDE.

Příbram-Drkolnov - Dům C

Kontaktní informace

CZ stavební holding, a.s.
Štrossova 277
530 03 Pardubice

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: