> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Byty U statku

Praha - Byty U statku

Základní informace:

Komorní rezidenční projekt Byty U statku, realizovaný od jara roku 2008 v pražských Záběhlicích, nabídne ve dvou obytných budovách celkem 16 bytů. Osobitá architektura, vysoký standard vybavení, množství zeleně v okolí a výborná infrastruktura – to jsou hlavní přednosti tohoto projektu.

Obytné domy jsou umístěny na okraji historického jádra starých Záběhlic. Tato poloha v klidovém prostředí vyžadovala individuální architektonické řešení, odlišující se od současné bytové výstavby. Investor proto požadoval návrh, který by převyšoval i v interiérové části domu běžný standard, z toho důvodu zadal řešení přednímu Architektonickému ateliéru L&P . Tento ateliér projektuje především luxusní individuální bydlení.

Jak již bylo zmíněno, Byty U statku obohatí Prahu 10-Záběhlice o celkem 16 bytů: dvanáct bytů vzniká ve větším objektu a čtyři byty v objektu menším. Polovina bytů bude mezonetových (dvoupodlažních) s charakterem rodinného bydlení. Všechny byty mají parkování v podzemních garážích. Dokončení projektu je plánováno na léto roku 2009.

Klesající terén směrem k jihu a dispoziční uspořádání objektů umožňuje pěší nástupy na úrovni přízemí ze severu a příjezd do garáží rampou z jihu. Přízemní byty mají terasu na střeše suterénních garáží a mezonetové byty v ustoupení střechy. Terasy propojené s hlavním obytným prostorem bytů poskytují výhled přes potok do zeleně rozsáhlého přírodního parku, vhodného pro vycházky a různé druhy rekreace.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Byty U statku

Kontaktní informace

Hostivařská IS, s.r.o.
Pražská 810
100 00 Praha 10

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: