> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Britská čtvrť

Praha - Britská čtvrť

Základní informace:

Velkorysý rezidenční projekt společnosti FINEP – Britská čtvrť – představuje moderní rezidenční projekt, v němž vznikne celkem 298 atraktivních bytů nejrůznějších dispozic a velikostí. Každý z nich bude skutečným unikátem. Projekt tvoří tři bytové domy, které nabídnou všechny kategorie bytů, a to od malometrážních 1+kk o rozloze 31 m2 až po velkoryse řešené 4+kk o výměře 110 m2. Všechny byty budou mít balkon, lodžii, terasu nebo předzahrádku. Ve vyšších patrech se budou nacházet luxusní byty s ustupujícími slunnými terasami o rozloze přesahující 100 m2.

Novinkou jsou v Britské čtvti tzv. byty Flexi. Znamená to, že klienti si mohou příčky v těchto bytech umístit dle vlastní potřeby, a to jak svépomocí, tak za mírnou úplatu s pomocí developera. U bytů Flexi je cena uváděná na stránkách developera bez komory a garáže a k těmto bytům si komoru či garáž nelze ani přikoupit.

Parkování bude řešeno podzemními garážemi, které budou s důrazem na ochranu majetku a bezpečí rezidentů vybaveny vstupním bezpečnostním čipovým systémem. Z garáží do bytu se obyvatelé dostanou moderním tichým výtahem. Vstup do celého projektu bude bezbariérový. Ve vnitrobloku vznikne příjemná klidová zóna plná zeleně, stromů a laviček. Nejmenší obyvatele a jejich rodiče jistě potěší dětské hřiště se skluzavkou, lemované živým plotem. Park ve vnitrobloku nabídne atraktivní vodní prvky v podobě jezírka s originálním dřevěným molem.

Architektonicky je celý projekt řešen s maximálním důrazem na soulad estetiky a funkčnosti, reagující na moderní trendy bydlení. Barevně, hmotově i materiálově bohatě členěné fasády v sobě ukrývají pestrou skladbu bytů. Architektura celé stavby dodržuje oblíbený trend kaskádovitě ustupujících vyšších pater, které svým obyvatelům umožní neopakovatelný komfort v podobě příjemného posezení s výhledem do okolní krajiny. Výhodou místa je blízkost AVION Shopping parku, kde je celá řada obchodů (např. TESCO či IKEA). Snadná je i dosažitelnost špičkového zdravotnického servisu v nemocnicích Na Homolce a v Motole.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Britská čtvrť

Kontaktní informace

Finep CZ a.s.
Václavské náměstí 1, Palác Koruna, 5. patro
110 00 Praha 1

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: