> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Bytový areál Panorama Kyje

Praha - Bytový areál Panorama Kyje

Základní informace:

Bytový areál Panorama Kyje I, jehož dokončení proběhlo na podzim roku 2009, je dobrým příkladem moderní architektury se všemi předpoklady pro nadčasové a atraktivní bydlení na okraji hlavního města. Areál je tvořen šesti obytnými tří- až čtyřpodlažními domy s 221 byty ve velikostní kategorii 1+kk až 4+kk o rozloze od 32,7 do 90,3 m2.

Vítaným doplňkem projektu Panorama Kyje jsou v posledních letech tolik žádané střešní terasy, které vznikly díky ustoupení jednoho až dvou vrchních podlaží. Dostatek zeleně mezi domy a v jejich bezprostředním okolí, sloužící k procházkám a odpočinku, bude příjemným společníkem zejména v jarních a letních měsících. Z jednotlivých domů bude nádherný výhled do okolí.

Velká část bytů v prvním nadzemním podlaží má navrženy i velmi oblíbené a žádané předzahrádky. V suterénech objektů se nachází 133 podzemních garážových stání, ale i další prostory doplňující vybavenost domů (sklípky u většiny bytů v ceně 70 000 korun jsou zdarma, technické zázemí apod.). Pro parkování obyvatel bytového areálu a návštěv bude sloužit též 88 venkovních stá­ní.

26. ledna 2010 zahájila společnost EKOSPOL prodej bytů z další fáze výstavby tohoto projektu – Panorama Kyje II.

Bytový areál Panorama Kyje je situován severně od Chlumecké ulice vedoucí z Karlína směrem na Černý Most a Horní Počernice. Po této silnici se lze velmi dobře napojit na městský okruh – Štěrboholskou radiálu/Jižní spojku či mladoboleslavskou nebo hradeckou dálnici. Oblast je dobře dostupná i městskou hromadnou dopravou – nedaleko je metro trasy B, a to stanice Rajská zahrada. Pěšky je dosažitelná za několik minut a umožňuje jednoduché spojení takřka s celým městem. U stanice metra Černý Most, která je vzdálena přibližně dvě minuty jízdy metrem nebo autem, je rozsáhlý autobusový terminál pražské příměstské dopravy.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Bytový areál Panorama Kyje

Kontaktní informace

Ekospol a.s.
Dukelských hrdinů 19
170 00 Praha 7

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: