> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Pardubice - Zelená terasa

Pardubice - Zelená terasa

Základní informace:

Bytový projekt Zelená terasa se nachází v Bělehradské ulici v Pardubicích-Polabinách. Výstavba, jejíž dokončení je plánováno na závěr roku 2009, plynule navazuje na stávající sídliště. V těsné blízkosti Zelené terasy se nachází základní a mateřské školy, nákupní centra, restaurace, zdravotní střediska, benzinové stanice, pošta, atd.

Předností této lokality jsou i okolní hřiště a parky, které přímo vybízejí k procházkám, ale i k maximálnímu sportovnímu využití, a také snadná dostupnost do centra, a to nejen prostředky městské hromadné dopravy.

Architektonické ztvárnění projektu je přizpůsobeno okolní zástavbě, ale přesto mu dává osobitý výraz. Zelenou terasu tvoří dvě křídla bytových domů spojených směrem k ulici Bělehradské administrativní budovou, většina bytů je orientována na východ – západ.

Bytové domy jsou rozděleny do šesti sekcí (A, B, C a D, E, F), každá se samostatným vchodem. Jsou navrženy do sedmi, osmi a devíti nadzemních podlaží. V prostoru prvního nadzemního podlaží jsou umístěny sklepní boxy a technické zázemí. Do ostatních nadzemních podlaží jsou situovány bytové jednotky. Dispoziční řešení bytových jednotek je navrženo tak, aby každý byt splnil požadavky denního proslunění a osvětlení. V nabídce jsou byty o velikostech 1+kk až po 4+kk s balkónem, terasou či lodžií nebo mezonetové byty.

Pro parkování aut jsou navržena z větší části krytá parkovací stání pod zelenou terasou mezi bytovými domy. Pro zvětšení parkovací kapacity a zabezpečení aut v určeném prostoru jsou navrženy hydraulické parkovací plošiny.

Nabídka volných bytů ZDE.

Pardubice - Zelená terasa

Kontaktní informace

CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s.
Štrossova 277
530 03 Pardubice

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: