> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Central Park - Rezidenční areál

Praha - Central Park - Rezidenční areál

Základní informace:

Luxusní bydlení.

Rezidenční projekt Central Park Praha naplňuje ideál bydlení ve vlastním domě v zeleni, a přesto v centru velkoměsta. Je spojen s deseti hektary parku Parukářka, a tak poskytuje veškeré zázemí pro klidný život.

Promyšlená koncepce projektu Central Park Praha kombinuje bydlení v terasových a věžových domech umístěných ve svahu a poskládaných kolem nového centrálního parku tak, aby vytvořily bezpečný areál.

Největší důraz je kladen na zachování soukromí obyvatel a individualitu každé bytové jednotky. Každá rezidence má nainstalovánu kuchyni značky Bulthaup včetně vestavěných spotřebičů Siemens. Ke každé rezidenci náleží i uzamykatelný sklep a parkovací stání v suterénu.

Samozřejmou součástí služeb, kterých se rezidentům projektu Central Park Praha dostane, bude i čtyřiadvace­tihodinová recepce a monitoring objektu a prvotřídní facility management.

Bytové jednotky z 1. fáze projektu jsou již připraveny k nastěhování.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Central Park - Rezidenční areál

Kontaktní informace

CP Praha s.r.o.
Koněvova 929/19
130 00 Praha 3

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: