> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Hostivařský Dvůr

Praha - Hostivařský Dvůr

Základní informace:

Rezidenční projekt Hostivařský Dvůr, který vyrostl v Praze 10-Hostivaři, nabízí stylové bydlení v klidné lokalitě s kouzelnou atmosférou památkově chráněného území. Pražanům či znalcům Prahy se při vyslovení názvu této městské části jistě vybaví oblíbené výletní místo – Hostivařská přehrada. Pro tuto lokalitu je charakteristické klidné okolí, dostatek zeleně, kompletní občanská vybavenost a vyřešená dopravní dostupnost.

Útulný uzavřený obytný areál nabízí dva nízkopodlažní obytné domy inspirované tvarem selských stavení, tedy dva domy se sedlovými střechami. Domy nesou označení A a B a byty v nich jsou připraveny k nastěhování. Uvedené ceny jednotlivých bytů nezahrnují ceny za garážové stání a sklep a u bytů v přízemí cenu za předzahrádku.

Vzhledem k již tradiční vysoké kvalitě projektů společnosti HOCHTIEF CZ a.s., divize Property Development, a individuálnímu přístupu ke klientům projekt nabízí již v ceně nejenom nadstandardní vybavení (EZS, dálk. odpočet TUV a CCTV), ale i čtyřletou záruku, klientské změny bez poplatků za zpracování individuálních klientských změn, dále bezplatné poradenství a návrhy dispozičních změn. Samozřejmostí je individuální splátkový kalendář.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Hostivařský Dvůr

Kontaktní informace

Hochtief CZ a.s., divize Property Development
Plzeňská 16/3217
150 00 Praha 5

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: