> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Bohdalec - II. etapa

Praha - Bohdalec - II. etapa

Základní informace:

Vysoký standard bytů, atelierů a komerčních prostor v projektu Nové byty Bohdalec – II. etapa, založený na kvalitním dispozičním řešení a atraktivitě výhledů z výše položených pater, je doplněn přímým přístupem ke krytým a zabezpečeným parkovacím plochám. V 1. NP a 1. PP je umístěna prodejna, obchody a restaurace se samostatným vstupem a zásobováním.

Objekt je navržen o deseti plných NP, třech ustupujících NP a dviz plných PP. V úrovni 2. PP a 1. PP jsou umístěna parkovací stání, sklepní prostory a technologické místnosti. Každý byt a ateliér má balkón nebo lodžii. Střecha parkovací podnože a okolní terén okolo objektu jsou ozeleněny včetně vzrostlé a popínavé zeleně. Přístup a vstup do objektu je řešen bezbariérový.

Sportovně založení obyvatelé najdou dostatek vyžití v blízkém sportovním centru Hamr v Záběhlicích, který zajišťuje ráj tenistům, hráčům squashe, stolního tenisu, ale také příznivcům aerobiku, indoor cyclingu. Zdarma je zde k dispozici také dvojice hřišť pro petanque. Po sportovním vyžití zde naleznete také samoobslužnou restauraci, která je v provozu od 7:00 do 23:30.

Pro příznivce nakupování nabídne své služby velmi blízké nákupní centrum Eden (hypermarket Tesco) nebo nedaleké obchodní „Centrum Chodov“. Přímo u projektu se nachází OD Kaufland. Pro maximální pohodlí však nabízí polyfunkční dům druhé etapy služby přímo v objektu. Jedná se především o nabízené prostory pro prodejnu potravin v přízemí a restaurace s drobnými obchody o patro výš.

Rodiče s dětmi, kteří zvolí „Obytný soubor Bohdalec“ za svůj nový domov, jistě ocení blízké základní a mateřské školy, ale i střední a odborné školy v lokalitě městských částí Prahy 10 i Prahy 4. Lékařskou péči jim zajistí nedaleké spádové polikliniky a nemocnice.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Bohdalec - II. etapa

Kontaktní informace

Geosan ETA, s.r.o.

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: