> Úvodní stránka > CPM Marketplace > Nabídka nových komerčních prostor > Ostrava - The Orchard

Ostrava - The Orchard

Základní informace:

Moderní kancelářský a hotelový komplex v ulici Hornopolní se sestává ze tří sedmipodlažních kancelářských budov s nájemní plochou o rozloze 36 000 m2.

První administrativní budova s 12 000 m2 kanceláří je prvním ostravským projektem, který zajistí firmám celkový komfort a spojí business se službami pro volný čas a přesáhne tak obvyklý koncept kancelářských prostor třídy A.

Kanceláře splňují nejvyšší standard, včetně zdvojených podlah, nejmodernějšího telekomunikační připojení, podhledů se zabudovaným osvětlením a klimatizací. Součástí je také dostatečná parkovací kapacita a skladové plochy pro nájemce.

Strategická poloha Orchardu mezi frekventovanými komunikacemi Hornopolní a Cihelní s autobusovými a trolejbusovými zastávkami přímo u objektu a v místě, kde se bude trasa přivaděče chystané dálnice D47 napojovat na měskou silniční síť, zajišťuje projektu výbornou viditelnost a snadnou dopravní dostupnost do ostatních částí města.

Více o projektu:

Ostrava - The Orchard

Jedná se o první moderní administrativní areál v centru Ostravy, jehož první budova je dokončena a pronajata mezinárodním společnostem jako je HSBC, ... ..více

Fáze projektu: dokončenýLokalita: Moravskoslezský kraj - Ostrava | Developer: Red Group

Ostrava - The Orchard


Ostrava - The Orchard

Kontaktní informace

Red Group
Jinonická 329
150 07 Praha 5
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 261 009 680

Telefon 2:
work +420 261 009 686

E-mail:

Web:
www.redgroup.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: