> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Rezidence Dalejské výhledy

Praha - Rezidence Dalejské výhledy

Základní informace:

Bytový areál Rezidence Dalejské výhledy společnosti Ekospol je zasazen do chráněné krajinné oblasti nacházející se v těsném kontaktu s přírodou. Pochlubit se může velmi čistým vzduchem a zároveň rozvinutou občanskou infrastrukturou v blízkosti (Metropole Zličín, Nákupná Galerie Nové Butovice, Tesco Stodůlky…).

Projekt je příkladem moderních bytových domů rezidenčního typu. Tvoří ho dva obytné domy s originální architekturou, které jsou tvořeny vzájemně se prolínajícími hmotami. Z hlavní hmoty vystupují arkýře, které kompozičně navazují na ustupující patra. U většiny bytů v prvním nadzemním podlaží jsou navrženy velmi žádané předzahrádky. V suterénech objektů se nachází 62 podzemních garážových stání a další prostory sloužící obyvatelům domu (sklípky v ceně 70 000 Kč, které jsou u většiny bytů zdarma).

Bytový areál je autem velmi dobře dopravně dostupný. Situován je jižně od Smíchovské ulice vedoucí z Řeporyjí směrem do Jeremiášovy ulice. Po Jeremiášově ulici se dá napojit na Rozvadovskou spojku či Pražský okruh. Také obyvatelé využívající MHD nebudou mít s dostupností centra Prahy problém – stanice metra trasy B Lužiny je v docházkové vzdálenosti – od areálu je vzdálena zhruba deset minut chůze.

Výlety do přírody, plavání v krytém plaveckém bazénu, bruslení, ticho, klid a vůně lesa a zároveň nákupy v moderních nákupních centrech, bezpečný a útulný domov dětí v blízkosti všech druhů škol – to vše a mnohem víc v sobě spojuje unikátní lokalita – Stodůlky.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Rezidence Dalejské výhledy

Kontaktní informace

Ekospol a.s.
Dukelských hrdinů 19
170 00 Praha 7

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: