> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Praha - Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně, I. etapa

Praha - Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně, I. etapa

Základní informace:

Exkluzivní rezidenční projekt Na Hvězdárně vzniká v atraktivní lokalitě svažující se louky nad Velkou Chuchlí. Představuje kvalitní moderní bydlení v krásném prostředí těsně spjatém s přírodou a nabízí jedinečný výhled na Prahu, vltavskou mostní kaskádu a zalesněné svahy. Nabízí komfortní klidné bydlení ve viladomech, byt. domech nebo švýcarském domě s různorodou skladbou bytů a s širokým výběrem od malých studií až po mezonetové byty o 100 m, od 1+kk až po 4+kk. Pokud se rozhodnete pro bydlení v rodinných domech, budete mít možnost vybrat si mezi samostatnými vilami, dvojdomy, trojdomy a řadovými domy se zahradami o různých velikostech a dispozičních řešeních 4+kk a 5+kk. Celý projekt je navržen tak, aby všechny objekty přirozeně zapadaly do místní lokality a nenarušily její dosavadní ráz, ale přitom vytvořily bydlení pro člověka s potřebami a vkusem 21. století. I. etapa výstavby zahrnuje 56 bytů a 26 RD z celkového počtu 117 bytů a 43 RD.

Citlivým členěním jednotlivých domů v areálu vzniknou klidné vnitrobloky vyplněné dostatkem zeleně a vzrostlých stromů, doplněné o prostory pro dětské hry či odpočinek na lavičkách. V centru areálu, jehož zelenou dominantu budou tvořit stromy, vznikne náměstíčko s charakterem selského dvora s nabídkou různých služeb, obchodů a restaurací. Nově vzniklá zeleň podpoří urbanistické řešení vycházející z vnitřního kontextu okolní krajiny.

Ačkoliv má lokalita Velké Chuchle spíše venkovský charakter, jde stále o část hlavního města, takže základní obchody, služby, školu a školku najdete v místě. Například zcela nová moderní Mateřská škola Na Cihelně nebo Základní a Mateřská škola Ch. Masarykové, která se nachází ve starší vilové části, kousek od nové rezidenční čtvrti Na Hvězdárně, má renomé rodinného a vstřícného prostředí.

Nabídka volných bytů ZDE.

Praha - Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně, I. etapa

Kontaktní informace

Finep CZ a.s.
Václavské náměstí 1, Palác Koruna, 5. patro
110 00 Praha 1

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2022 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: