> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Nabídka nového bydlení > Řevničov u Rakovníka - Dva bytové domy

Řevničov u Rakovníka - Dva bytové domy

Základní informace:

Architektonické řešení
V Husově ulici ve středočeském Řevničově byly vybudovány dva bytové domy. V prvním domě o třech nadzemních podlažích vzniklo celkem šest nadstandardních bytů, z toho dva byty v podkroví. Druhý dům o dvou nadzemních podlažích „ukrývá“ celkem čtyři byty, z toho dva nadstandardní v podkroví. Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 2+kk a 3+kk od 52 do 107 m2.

Bezpečnost
Bytové domy se nacházejí na oploceném pozemku, který je přístupný pouze obyvatelům objektu. Celý pozemek nabízí dostatek chráněných parkovacích míst a zahradu o rozloze 1 200 m2 s okrasným jezírkem. To vše je určeno pouze vlastníkům bytů. Pro rodiče s dětmi budou na zahradě k dispozici lavičky, pískoviště a volná zatravěná plocha.

Kvalita vybavení jednotek
Základní cena zahrnuje kvalitní vybavení jednotek. Všechny jednotky mají dřevěná EURO okna a v obývacích místnostech plovoucí podlahy. Dlažby, obkladové materiály a sanita byly zvoleny od výrobce VILLEROY & BOCH, dveře a zárubně od výrobce SAPELI a střešní okna od výrobce VELUX. Ve vybraných bytech budou instalovány kuchyňské linky od výrobce HANÁK KUCHYNĚ.

Historie celého objektu
Jedná se o ojediněle zachovaný komplex parního mlýna z roku 1850, který odnepaměti nesl hrdé jméno „Parní pekárna Jaroslava Zajíce v Řevničově". Dominanty objektu tvoří hlavní čtyřpodlažní budova bývalé pekárny, dvacet metrů vysoký komín a silo pro uložení zásob zrní. Původní vlastník mlýna Jaroslav Zajíc zde vyráběl mouku a pekl chleba. Provoz nebyl přerušen ani během 1. a 2. světové války. Stroje na veškerou výrobu poháněl parní stroj, který se však do dnešních dnů nedochoval.

Lokalita
Řevničov spadá do Středočeského kraje, okresu Rakovník a mikroregionu Nové Strašecí. Leží cca 50 km západně od Prahy na hlavním silničním tahu Praha – Karlovy Vary. Jednou z priorit regionu je přitažlivé přírodní okolí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. V bezprostřední blízkosti Řevničova se nachází další chráněné území, oblíbený přírodní park Džbán, který se již dlouhodobě využívá k rekreačním účelům.

Nabídka volných bytů ZDE.

Řevničov u Rakovníka - Dva bytové domy

Kontaktní informace

Palladium.cz, a.s.
Husova 207
270 54 Řevničov

Kdechcibydlet.cz
Šaldova 34/466
186 00 Praha 8-Karlín

Telefon:
+420 277 779 290

Telefon 2:
+420 277 779 296

Mobil:
+420 603 168 342

E-mail:
jana.hrabetova@k­dechcibydlet.cz

Web:
www.kdechciby­dlet.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: