> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Investoři > Developeři > Investorsko inženýrská a.s.

Investorsko inženýrská a.s.

Doplňující informace:

Výsledným produktem naší činnosti je komplexně připravený záměr projektu s přesně definovanými cíli, postupy a návrhem realizace, v případě průmyslových zón je to zainvestovaný pozemek s jasnými vlastnickými vztahy v atraktivní lokalitě pro umístění investic z oblasti výroby, logistiky, služeb či obchodu, zajištění výstavby potřebné infrastruktury a­pod.

Mezi další činnosti společnosti patří tvorba rozvojových a koncepčních materiálů a oponentních posudků zejména z oblasti průmyslových nemovitostí a jejich technické a dopravní infrastruktury, technicko – ekonomických studií revitalizací nevyužívaných průmyslových areálů. Dále zpracováváme studie a projekty z oblasti dopravy či školství a to až po realizační fázi s využitím moderních metod řízení a koordinací těchto procesů.

Další projekty – nadační činnost
Investorsko inženýrská a.s. se podílí nemalou měrou jako partner na mnoha charitativních, sportovních a kulturních akcích v rámci celého Libereckého kraje.

Investorsko inženýrská a.s.

Kontaktní informace

Investorsko inženýrská a.s.
Gorkého 658/15
460 01 Liberec 1
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 485 253 333

Fax:
fax +420 485 253 344

E-mail:

Web:
www.iias.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: