> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Investoři > Developeři > SATPO Development, s.r.o.

SATPO Development, s.r.o.

Základní informace:

Profil společnosti

Společnost SATPO byla založena v roce 1994. V prvních letech působení na trhu jsme se zaměřovali zejména na realitní činnost v oblasti prodeje rodinných domů a bytů. O tři roky později jsme se začali zabývat také developerskou činností, zpočátku zaměřenou na výstavbu půdních bytů v atraktivních lokalitách. Dnes se specializujeme především na výstavbu nových bytových projektů středního a vyššího cenového segmentu, a to nejen v zajímavých lokalitách Prahy, ale i v Karlových Varech. Patříme mezi přední developerské firmy na českém trhu.

Předmět činnosti

  • Stavíme a nabízíme projekty, které svým umístěním, vybavením a kvalitou provedení patří ke špičce.
  • Nedílnou součástí naší nabídky je komplexní servis spojený s pořízením a financováním bytu.
  • V rámci zkvalitnění nabídky projektů poskytujeme našim zákazníkům služby prodejního centra, které je umístěno přímo v budově firmy.

Pole působnosti

  • Působíme také na slovenském trhu na pobočce SATPO Development SK, a.s. v Bratislavě. V budoucnu plánujeme na Slovensku další expanzi, a to zejména ve výstavbě bytových projektů v širším centru Bratislavy a zajímavých rekreačních oblastech.

SATPO Development, s.r.o.

Kontaktní informace

SATPO Development, s.r.o.
Plzeňská 3217/16
150 00 Praha-Smíchov
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 296 336 900

Fax:
fax +420 296 336 966

E-mail:

Web:
www.satpo.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2022 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: