> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Partneři CPM > Veřejná správa > Regionální rozvojová agentura Vysočina, z.s.p.o.

Regionální rozvojová agentura Vysočina, z.s.p.o.

Základní informace:

Regionální rozvojová agentura Vysočina, z. s. p. o. (dále jen RRA Vysočina) je především profesní organizací, která se specializuje na poskytování komplexních služeb při využívání různých zdrojů veřejné podpory, současně je také ideální platformou pro efektivní spolupráci veřejného sektoru s podnikatelskými subjekty.

Posláním agentury je zejména podpora komplexního rozvoje kraje Vysočina, především pak zvyšování jeho ekonomického potenciálu a zlepšování kvality života obyvatel regionu. Jsme v pracovním kontaktu s mnoha domácími i zahraničními institucemi, zejména pak s orgány veřejné správy na úrovni státní, regionální a především místní. Naší hlavní úlohou je iniciovat a propracovávat vize a strategie rozvoje jednotlivých subjektů v regionu a napomáhat jejich realizaci.

Rámcové cíle a poslání:

Poskytování komplexních služeb pro podporu a koordinaci hospodářského, sociálního a kulturního rozvoje území v souladu se strategií rozvoje kraje.
Mobilizace všech hlavních aktérů kraje a sdružování jejich lidských, materiálních a finančních zdrojů ke společnému rozvoji kraje.
Optimální využití silných stránek a příležitostí kraje a jejich komerční zužitkování.

Regionální rozvojová agentura Vysočina, z.s.p.o.

Kontaktní informace

Regionální rozvojová agentura Vysočina, z.s.p.o.
Křížová 2
586 01 Jihlava
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 567 578 500

Fax:
fax +420 567 578 501

E-mail:

Web:
www.rrav.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: