> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Karlovy Vary

Karlovy Vary

Základní informace:

Představení města:

V srdci Evropy, na západě Čech, mezi Krušnými horami www.krusne-hory.cz/cz a Slavkovským lesem, se ve 14. století proháněl český král Karel IV. na koni. Jeho družina objevila díky náhodě horký pramen. Jemu záhy přiřkl císař léčivou moc, o níž se na vlastní kůži přesvědčil. Podle pověsti nechal kolem zázračného pramene postavit město, které dodnes díky zřídlům vzkvétá a těší se slávě daleko za hranicemi naší země.

Karlovy Vary jsou vzkvétajícím městem. Postupně se rekonstruují další historicky významné objekty, staví se nové hotely, vytváří sportoviště, společenské akce nabývají na významu a lázeňská léčba www.karlovyva­ry.cz/…stvi-prameny je stále oblíbenější u českých i zahraničních pacientů. V kulturním a sportovním rozvoji jistě pomůže nová multifunkční hala s kapacitou 7000 míst. Prostory budou využívány při pořádání výstav, sportovních a kulturních akcí i velkých kongresů. Svými možnostmi a kapacitou bude vyhovovat například MFF a jiným významným akcím.

Profil města:

  • Počet obyvatel: 53 708 (2008)
  • Katastrální výměra: 59,10 km2
  • Nadmořská výška: 447 m

Zdroj: www.karlovyva­ry.cz, www.wikipedie.cz

Karlovy Vary

Kontaktní informace

Karlovy Vary
Moskevská 21
360 21 Karlovy Vary
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 353 118 111

E-mail:

Web:
www.karlovyvary.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: