> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Financování, pojištění realit > Banky > Československá obchodní banka, a.s.

Československá obchodní banka, a.s.

Produkty, služby:

Nabídka pro veřejnost

Bydlení

Hledáte nový byt či dům, chcete stavět nebo jen modernizovat? V oblasi bydlení máme pro vás komplexní řešení.

Spoření a investování

Chcete zajistit do budoucna sebe i svoji rodinu, vyřešit bydlení, studium dětí, zajistit se na stáří nebo jen výhodně zhodnotit své finanční prostředky? Vyberte si z naší nabídky spořicích a investičních produktů. Navíc nabízíme vypracování osobní investiční strategie, zázemí stabilní banky s dlouholetými zkušenostmi a zdarma finanční poradenství v pobočkách ČSOB

Půjčky a úvěry

Rozbila se vám lednička a nemáte na novou? Chcete si pořídit nové auto, nebo jet na prima dovolenou? Chcete v obchodech platit bez obav, že nebudete mít dost peněz? Vyberte si z naší nabídky spotřebitelských úvěrů, povolených přečerpání účtu a dalších úvěrových produktů to nejlepší, co potřebujete k překonání nedostatku finančních prostředků.

Účty a platby

Vyberte si z naší nabídky osobních kont, účtů a nástrojů tuzemského platebního styku to nejlepší, co potřebujete ke každodenní správě vašich financí.

Elektronické bankovnictví

Vyberte si z naší nabídky moderních a rychlých nástrojů elektronického bankovnictví to nejlepší, co potřebujete k obsluze vašich účtů pomocí počítače, pevné telefonní linky nebo mobilního telefonu.

Platební karty

Vyberte si z naší nabídky platebních karet a dalších doplňkových služeb to nejlepší, co potřebujete k výběrům z bankomatů, platbám u obchodníků a na internetu.

Pojištění

Vyberte si z naší nabídky životního pojištění, cestovního pojištění nebo pojištění k platebním kartám to nejlepší, co potřebujete k získání jistoty pro váš život.

Československá obchodní banka, a.s.

Kontaktní informace

Československá obchodní banka, a.s.
Radlická 333/150
150 00 Praha - Radlice
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 224 111 111

Fax:
fax +420 224 119 511

E-mail:

Web:
www.csob.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: