> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Obchodní partneři investorů > Služby pro investory > Poradci > AAAINDUSTRY.CZ a.s.

AAAINDUSTRY.CZ a.s.

Základní informace:

Profil společnosti

Společnost AAAINDUSTRY.CZ, a.s. představuje specializovanou obchodní síť zaměřenou na komerční nemovitosti, pokrývající celé území České republiky. Naší specializací jsou především prodeje a pronájmy výrobních a skladových objektů, komerčních pozemků, kancelářských a obchodních prostor, hotelů, restaurací a rekreačních zařízení, velkých bytových nebo činžovních domů. Samostatnou nabídkou je pak poskytování poradenských služeb při akvizicích nebo prodejích obchodních společností.

Naše společnost nabízí komplexní služby v oblasti:

Historie

Původní zaměření společnosti spočívalo převážně v poradenství při prodeji společností nebo jejich částí. S tím související prodeje majetku společností vyvolaly potřebu rozšířit naše služby i o realitní činnost, která zahrnuje prodej/pronájem průmyslových objektů.

Od svého založení v roce 1999 (původně pod názvem M & A Service, a.s.) vkládáme veškeré své úsilí a zkušenosti do zajištění komplexních a kvalitních realitních služeb na profesionální úrovni. V roce 2005 došlo k přejmenování společnosti a pod názvem AAAINDUSTRY.CZ působíme dodnes.

Naším investorem je společnost SPGroup a.s., kterou v současné době tvoří cca 2 desítky firem. Mezi nejvýznamnější společnosti patří kapitálově nejsilnější realitní kancelář na trhu v České republice a jedna ze tří největších realitních kanceláří z pohledu počtu prodaných nemovitostí AAABYTY.CZ, a dále např. Obchodní tiskárny, a.s. Kolín.

Kdo jsou naši klienti?

Našich služeb využívají fyzické osoby – občané stejně jako právnické osoby – firmy. Našimi klienty jsou též zahraniční investoři, kteří se chystají přesunout své aktivity do České republiky nebo rozšiřují rozsah v naší zemi a hledají nevyužité továrny, pozemky či kancelářské objekty, které vyhovují jejich představám. Spolupracujeme též s obchodními a hospodářskými komorami i obchodními odděleními velvyslanectví. Nezaměřujeme se však pouze na zahraniční klientelu, ale jsme i s organizacemi, které se věnují podpoře investic a rozvoji podnikatelského prostředí v Čechách i na Moravě.

AAAINDUSTRY.CZ a.s.

Kontaktní informace

AAAINDUSTRY.CZ a.s.
Václavské náměstí 62
110 00 Praha 1
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 226 060 616

Fax:
fax +420 255 717 927

E-mail:

Web:
www.aaaindustry.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: