> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Obchodní partneři investorů > Služby pro investory > Marketing, reklama > M.I.P.Group

M.I.P.Group

Doplňující informace:

Tuzemské výstavy a veletrhy

Oddělení tuzemských veletrhů a výstav se zaměřuje na organizování a realizaci kongresů, společenských akcí a přípravu prezentací firem v ČR. Zajišťovalo například belgickou ekonomickou misi v Praze (1992), světový kongres prezidentů starožitnické asociace C.I.N.O.A. (1997), Agroforum – kongres ministrů zemědělství členských států CEFTA či olympijské galavečery před OH v Lillehammeru (1994), Atlantě (1998) a Sydney (2000).

Jednou z nejvýznamnějších akcí, pořádaných tímto oddělením, je mezinárodní veletrh reklamních služeb, marketingu a médií REKLAMA, časově a prostorově propojený s veletrhem polygrafie, prepressu, papíru, obalů a obalové techniky POLYGRAF.

Další pořádanou akcí je výstava BYDLENÍ, která se zaměřuje na nové možnosti bydlení. Zde můžete shlédnout aktuální nabídky investorů, developerů, realitních agentur. Nedílnou součástí jsou rovněž služby spojené s pořízením bydlení – bankovní služby, jakož i stavební spoření.

Na podzim vždy probíhá prodejní výstava starožitností a umění s názvem ANTIK.

Na přípravách těchto aktivit pracuje specializovaný tým odborníků. V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na:

Jana Loubková
asistentka obchodního oddělení
loubkova@mip.cz

M.I.P.Group

Kontaktní informace

M.I.P.Group
Hollarovo nám. 11
130 00 Praha 3
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 267 315 585-8

Fax:
fax +420 267 315 589

E-mail:

Web:
www.mip.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: