> Úvodní stránka > Firmy na CPM > Financování, pojištění realit > Stavební spořitelny > Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Produkty, služby:

Chci stavební spoření

Že je stavební spoření velice spolehlivým, bezpečným a výnosným způsobem spoření, není třeba opakovat. 2% úročení vkladu a státní podpora až 3000 Kč ročně jsou zárukou vysokého zhodnocení vašich peněz. Nabízíme Vám v oblasti spoření velice flexibilní spořící produkty pro každého člena vaší rodiny.

Výhodné stavební spoření
Spoření Mopísek – stavební spoření pro děti
Spoření Mopy Junior stavební spoření pro mladé
MAXI spoření
Spoření EFEKT
Prodloužení PLUS speciální nabídka pro naše klienty

Chci úvěr na bydlení

Nemůžete se rozhodnout mezi úvěrem ze stavebního spoření a hypotékou? Chcete vědět dopředu, kolik bude v budoucnu výše splátek? Chtěli byste mít finanční prostředky zajištěné ještě před tím, než si vyberete nemovitost? Žádný problém, naše produkty určené k financování bydlení vycházejí vstříc všem vašim přáním a potřebám.

Hypoúvěr
Rychloúvěr
Pohotovostní úvěr
Hypotéky KB
Hypoúvěr Garant
Překlenovací úvěr
Úvěr ze stavebního spoření
Zelený úvěr

Chci půjčit peníze na cokoliv

Jednoduchost, přizpůsobivost a jistota – to je jen několik z mnoha výhod našich půjček. A to ať už si vyberete spotřebitelský úvěr nebo kreditní kartu. Chcete mít jistotu, že se nedostanete do problému se splácením? U nás je pojištění schopnosti splácet samozřejmostí.

Modrá půjčka
Modrá kreditní karta

Chci běžný účet

Univerzální a praktické bankovní balíčky pro každého. Vytvořili jsme množství kvalitních a užitečných služeb, jejichž hlavním cílem je usnadnit vám život a ušetřit váš čas a peníze. Představte si třeba vedení běžného účtu zcela zdarma. Chcete mít k jednomu účtu třeba 2 platební karty? S našimi balíčky to není vůbec žádný problém.

Modré konto
Konto G2
Modré konto Plus
KB Spořicí konto

Chci se pojistit

Pojistit si můžete všechno, my jsme si ve všech případech dali záležet na jednom základním principu: za výhodnou cenu pojištění dostat jistotu, že případná nepřízeň osudu nebude znamenat katastrofu pro vás a vaši rodinu.

Rizikové životní pojištění PYRAMIDA
Povinné ručení
Pojištění majetku

Chci renovovat bytový dům

Úvery na renovace a rekonstrukce bytových domů a bytů určené právnickým a fyzickým osobám s cílem zajistit, aby panelový dům nebyl hotovým hororem, aby problémy se stoupačkami dál nestoupaly, aby vás výtah dokázal vytáhnout a aby zlepšení kvality bydlení neznamenalo zákonitě i zhoršení vaší finanční situace.

Renoúvěr Multi
Renovační program

Chci zhodnotit peníze

Penzijní připojištění vám umožní prožít aktivní důchod bez finančních starostí. Jedná se o produkt dlouhodobého spoření se státní podporou, který shromažďuje dostatečné finanční prostředky, které budete čerpat v důchodovém věku.

Penzijní připojištění

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.

Kontaktní informace

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Masarykovo náměstí 50/31
702 00 Ostrava
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 595 131 110

Telefon 2:
work +420 595 131 120

E-mail:

Web:
www.modrapyramida.cz

Pobočky

Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Bělehradská 128, č.p.222
120 21 Praha 2
Zobrazit na mapě

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2020 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: