> Úvodní stránka > O portálu > O www.eCPM.cz

O PORTÁLU

Czech Property Market, www.eCPM.cz, je specializovaný B2B portál, který, především, na jediném místě na internetu detailně prezentuje aktuálně dostupné příležitosti k okamžitému zainvestování do nemovitostí v České republice.

 • Jedinečná strukturovaná databáze tisíce aktuálních a prověřených investičních příležitostí do nemovitostí (nejenom) v ČR.
 • Municipality, kraje, církve či soukromí vlastníci nabízející své nemovitosti k rekonstrukci, prodeji nebo pronájmu.
 • Interaktivní obchodní platforma spojující nejvýznamnější firmy v sektoru real – estate v ČR.
 • Multimediální galerie nejnovějších developerských projektů v ČR.
 • Cenný zdroj aktuálních informací, analýz, trendů a statistik od renomovaných firem v oboru.
 • Rozsáhlý individualizovaný on-line servis pro aktivní uživatele portálu.
 • Sekce pro veřejnost – efektivní nástroj pro komunikaci investorů s veřejností.
 • Vše podstatné o aktuálním real-estate dění v ČR na jediném místě na internetu.
 • Komunitní portál profesionálů v developmentu, realitách, stavebnictví a souvisejících oborech.

Posláním portálu je:

 • Potenciálním investorům distribuovat nejčerstvější informace o nemovitostech právě nabízených jejich vlastníky k prodeji či pronájmu .
 • Vytvářet platformu pro spojování prodávajících a kupujících, pro spojení nabídky s poptávkou v sektoru investic do nemovitostí.
 • Informovat odbornou i laickou veřejnost o aktuálním stavebním dění v ČR, o plánech a záměrech jednotlivých investorů, developerů apod.

Obsah portálu je pro jeho předplatitele postaven na čtyřech hlavních pilířích:

1. Investiční příležitosti

 • Na jednom místě na internetu agregovaná a detailně databázově strukturovaná nabídka tisíce stále aktuálních, zcela konkrétních a jednotlivě prověřených dat o možnostech okamžitého investování do výstavby či rekonstrukcí nemovitostí (pozemky, budovy, stavby, brownfields ad.) z okamžité nabídky z majetku obcí, měst, krajů, státu, církví či soukromých vlastníků. Databáze prezentovaných investičních příležitostí je průběžně doplňována o data k nově se objevivším možnostem k investování, které čerpáme z více věrohodných zdrojů.

2. Galerie prezentací obchodních profilů

 • Galerie firem – abonentů portálu, subjektů podnikajících v oblastech s realitami jakkoli souvisejícími: investoři, developeři, dodavatelé developerů, subdodavatelé, společnosti poskytující finanční či pojišťovací služby, „obslužné“ firmy (asset management, facility management společnosti apod.), specialisté (architekti, projektanti, odhadci, poradci ad.), firmy zajišťující osobní individuální servis investorům – fyzickým osobám např. v jejich volném čase (zajištění bydlení, dopravy, volný čas apod.)
 • Profily subjektů jsou zpracovány ve formě obrazové či video prezentace. Účelem prezentací je představit konkrétní rozsah podnikatelských aktivit a již dosažených výsledků jednotlivých aktivních uživatelů portálu CPM především jejich potenciálním obchodním partnerům, v neposlední řadě pak také široké odborné i laické veřejnosti. „První liga“ firem podnikajících v „real-estate byznysu na portálu CPM.“

3. Galerie prezentací projektů investorů

 • Zejména investoři a developeři prezentují v této sekci své dosavadní stavební úspěchy na poli rezidenční výstavby, ale i v oblastech komerčních či volnočasových staveb, shopping parků, vědeckých parků, průmyslových zón ad., a to v podrobnějším členění na stavby již dokončené, rozpracované nebo projekty teprve plánované.

4. CPM Marketplace

 • Realitní tržiště na portálu, interaktivní místo, kde je umístěna nabídka vlastníků nemovitostí připravených k prodeji/pronájmu s poptávkou investorů, dále také konkrétní poptávka investorů po dodavatelích stavebních či dalších kapacit prací a služeb v real-estate sektoru. V sekci CPM Marketplace je umístěna i prodejní nabídka právě dostavených komerčních prostor (Nabídka nového bydlení je umístěna v sekci Veřejnost, která je konečnou cílovou skupinou pro nové bydlení).
 • Investiční možnosti v sekci CPM Marketplace lze mj. vyhledávat např. v členění na Dražby nebo Výběrová řízení v sekci Investiční příležitosti. V CPM Marketplace se nachází i podsekce Analýzy, trendy, statistiky, jejíž aktuální a vysoce profesionální obsah z dění a trendů vývoje v sektoru real-estate v ČR i zahraničí zajišťují špičkoví experti na oblast real-estate dění v ČR i zahraničí.

Obsah portálu je navíc doplněn o řadu dalších cenných informací určených zejména pro investory a ostatní profesionální uživatele, jakými jsou například přehledy územních plánů a cenových map některých obcí, výběrová řízení či dražby obecního majetku a také Kalendář akcí, Aktuality z branže, ad. Široká paleta individualizovaných či speciálních on-line služeb zahrnuje mj. monitoring PR článků o jednotlivých abonentech portálu CPM, možnost kdykoliv a jakkoliv upravovat svou prezentaci, individuální e-mailing, různé formy prioritních výpisů při hledání, možnosti pro bannerovou i jiné formy internetové reklamy, sponzoring sekcí/pod-sekcí na portále ad.

Portál je postaven především na nabídce produktů a služeb CPM abonentům s různou délkou předplatného, na možnosti jednorázového zakoupení individuálně vybraných samostatných produktů a služeb CPM a na nabídce speciálních služeb s příplatkem (prioritní výpisy, kontextová reklama, bannerová a jiná reklama, sponzorství sekcí portálu).

I když je portál primárně výhradně B2B projektem, přesto jsme jej doplnili i o sekci určenou pro Veřejnost, protože právě mezi veřejností je značný zájem (někdy i obavy) o stavební dění v jejím okolí, o stavební firmy i o veřejností očekávané změny a případné dopady stavební činnosti investorů na život lidí, kteří v blízkosti nové výstavby přímo žijí. Portál jeho aktivním uživatelům tak skýtá velmi dobrou příležitost pro komunikaci s veřejností v oblastech svého zájmu.

Cílovými skupinami uživatelů obsahu a služeb portálu CPM jsou především Investoři (developeři, investiční fondy, PPP, realitní fondy, realitní firmy, REIT´s ad.), Finanční instituce (banky, spořitelny, fondy, stavební spořitelny, hypotéční banky, leasingové či factoringové společnosti ad.), Dodavatelé (stavebních prací, staveb, interiérů/exte­riérů, médií, profesí a řemesel, služeb, facility managementu ad.), provozovatelé/pos­kytovatelé servisních činností pro investory (bydlení, doprava, restaurace, služby, volný čas ad.), Města, obce, kraje, církve (hlavní zdroj informací o investičních příležitostech v ČR).

Portál nabízí – na českém trhu – unikátní možnosti pro aktivní uživatele:

 1. prezentovat svou firmu, její produkty a služby, své vlastní projekty v „První lize“ těch, co na českém real estate trhu něco znamenají,
 2. mít non-stop on-line přístup do největší databáze strukturovaných dat o aktuálních investičních možnostech pro investování do realit v ČR,
 3. využití portálu jako profesionální internetové platformy pro networking mezi partnery z branže, jako první místo na internetu, kam zajít, pokud něco nabízíte nebo hledáte v realitním byznysu,
 4. použít portál jako komunikační platformu pro pozitivní ovlivňování veřejnosti,
 5. využívat nabídku širokého individualizovaného servisu.

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte.Neztrácejte čas a peníze hledáním jinde, začněte vždy na www.eCPM.cz.

Provozovatelem portálu www.eCPM.cz je společnost AVÍZO, a.s. (její právní předchůdce zal. v lednu 1990).
CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: