> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Plzeň Křimice - Business Park

Plzeň Křimice - Business Park

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Business Park Plzeň Křimice nabízí kvalitní skladové a kancelářské prostory v severozápadní části města Plzně. Území je vymezeno komunikací I. třídy (E 50) Plzeň – Rozvadov ze strany severní, železnicí Plzeň – Vojtanov (hraniční přechod se Spolkovou republikou Německo) ze strany jižní a zahrádkářskou kolonií ze strany východní. Severozápadně od lokality se nachází budova České pošty s. p.

Cílovou skupinu uživatelů prostor představují jak domácí, tak zahraniční společnosti, které pro svou aktivitu vyžadují rozsáhlejší skladové prostory a přidružené reprezentativní kancelářské zázemí. Haly umožňují využití pro skladovací aktivity, logistiku, lehkou výrobu apod. Kancelářské prostory mohou sloužit jako sídlo firmy, showroom nebo jako zázemí pro pracovníky. Developerem a majitelem projektu je americká společnost Amesbury s.r.o.

Poslední aktualizace: 23.1.2009

Zdroj: ukr.plzen.eu

Více informací o lokalitě

Plzeň Křimice - Business Park

Kontaktní informace

Plzeň
Nám. Republiky 1
306 32 Plzeň
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 378 032 550

Telefon 2:
work +420 378 032 551

E-mail:

Web:
www.plzen.eu

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: