> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Volnočasové stavby > Plzeň - Na Lopatárně

Plzeň - Na Lopatárně

Fáze projektu: ve výstavbě

Základní informace:

Možnosti výstavby v lokalitě Na Lopatárně, Plzeň – Doubravka

Jedná se o území mezi řekou Úslavou, železniční tratí Plzeň – Praha a Těšínskou ulicí. Velkou část lokality zabírají sportoviště Sportovního klubu policie Rapid Sport Plzeň, která zahrnují m.j. i dosti unikátní cyklistický okruh. Zbytek území se zbytky objektů bývalého koupaliště je v posledních létech nevyužíván.

Významnou část území – cca 48 000 m2 – tvoří pozemky ve vlastnictví fyzických osob (2 majitelé). Jak je patrno z přiloženého výkresu, na těchto pozemcích leží jak část sportovišť SKP Rapid Sport Plzeň, tak zbytky objektů bývalého koupaliště. Objekty koupaliště jsou ve vlastnictví dalších 2 fyzických osob.

V případě vykoupení uvedených pozemků a objektů a provedení příslušných směn pozemků s SKP Rapid Sport Plzeň se budoucímu investorovi nabízí k využití zajímavá plocha pro realizaci různých stavebních záměrů. Územní plán města zde umožňuje umístění staveb a zařízení pro sportovní účely a doprovodné činnosti – například realizaci multifunkční sportovní haly, realizaci samostatných ubytovacích kapacit, integrovaných stravovacích, prodejních, zdravotnických a servisních zařízení, realizaci wellness centra či realizaci nejrůznějších sportovišť a zařízení pro sport, rekreaci a zábavu na volných plochách, samozřejmě s předpokladem vhodného zakomponování do zeleně.

Poslední aktualizace: 23.1.2009

Zdroj: ukr.plzen.eu

Soubory ke stažení:

Název souboru Typ Velikost
Vlastnické vztahy Dokument PDF 120 kB
Letecký snímek Dokument PDF 1,224 kB
Možnosti napojení inženýrských sítí Dokument PDF 185 kB

Více informací o lokalitě

Plzeň - Na Lopatárně

Kontaktní informace

Plzeňský kraj
Škroupova 18
306 13 Plzeň
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 377 195 111

E-mail:

Web:
www.kr-plzensky.cz

Kont. osoba
Ing. Jan Froněk
úsek rozvoje města
Útvar koncepce a rozvoje města Plzně
Telefon:
+420 378 035 043
E-mail:
fronekj@plzen.eu

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: