> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Vědeckotechnologické parky > ČR - CTZONES

ČR - CTZONES

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

CTZone jsou malorozměrové a specificky účelově vybudované micro-parky, navržené speciálně na požadavky rostoucí skupiny malých a středně velkých podniků. CTZone se nachází v blízkosti městských center, vytváří dynamickou komunitu pro malé podniky a nabízí malým a středně velkým podnikům přednosti nových a vysoce efektivních prostor. Základní jednotky jsou k dispozici od plochy 450 m2 a vždy nabízí možnost rozšíření.

CTZone rovněž představují perfektní řešení pro velké mezinárodní společnosti, které hledající přímý přístup ke svým klientům nebo zde chtějí zavést svá prodejní nebo servisní místa pro celý region.

CTZone se skládají z racionálně vyprojektovaných dvoupodlažních jednotek – CTBoxes. Každá jednotka poskytuje uživatelům administrativní prostory, výstavní prostory a prostory pro lehkou výrobu, opravy a sklady. Speciálně navržené nájemní smlouvy opravňují nájemce k růstu v rámci jedné CTZone nebo v rámci celé sítě CTZone.

ČR - CTZONES

Kontaktní informace

CTP Invest, spol. s r. o.
Central Trade Park D1 1571
396 01 Humpolec
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 565 535 565

Fax:
fax +420 565 533 501

E-mail:

Web:
www.ctpinvest.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: