> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Volnočasové stavby > Jihlava - Areál u Hellerova rybníka

Jihlava - Areál u Hellerova rybníka

Fáze projektu: ve výstavbě

Základní informace:

Město začalo areál budovat v červenci 2009 a na jeho financování se významně podílí prostředky z Evropské unie. Dotace z Regionálního operačního programu NUTS 2 Jihovýchod byla schválena ve výši 11 333 443 Kč.

Areál sestává ze dvou sportovních hřišť, z nichž jedno je s umělým povrchem a jeho součástí je také tenisová stěna a druhé s povrchem asfaltovým, a z dětského hřiště s prvky pro děti od 3 do 14 let. Další částí projektu bylo vybudování propojovacího chodníku mezi ulicemi Halasova a Vrchlického s veřejným osvětlením a asfaltovým povrchem, který je vhodný i pro využití k jízdě na kolečkových bruslích, a dvou zastřešených odpočívadel vybavených lavičkami a odpadkovými koši. Významnou položkou v rozpočtu projektu byla také revitalizace zeleně, vysázení nových stromů a keřů jak na vytvořených zálivech podél nového chodníku, tak i podél ulice Vrchlického.

K dokončení celého projektu chybí pouze osetí území trávníkem, které bude provedeno na jaře 2010.

Více informací o lokalitě

Jihlava - Areál u Hellerova rybníka

Kontaktní informace

Jihlava
Masarykovo nám. 1
586 28 Jihlava
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 567 167 111

Telefon 2:
work +420 567 167 141

E-mail:

Web:
www.jihlava.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: