> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Hotely > Praha - Park Inn

Praha - Park Inn

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Charakteristika: Budova vyniká krásnou secesní fasádou z roku 1907, vysokými stropy a působivými interiéry. Po rekonstrukci zde vznikne hotel s unikátní atmosférou a charakterem.

Lokalita: Nemovitost se nachází na ulici Svobodova, v příjemné lokalitě na břehu řeky a v těsné blízkosti historické, UNESCEM chráněné oblasti Vyšehradu.

Popis: Budova projde celkovou rekonstrukcí a bude k ní dodána přístavba do vnitrobloku, která bude navazovat na zahradu. Kombinace nových a rekonstruovaných pokojů, apartmány k dlouhodobému pronájmu a prostorné pokoje v nejvyšším patře s krásnými výhledy, to vše bude obsaženo v kapacitě 210 hotelových pokojů. Projekt bude také obsahovat 26 luxusních rezidencí k prodeji. Působivý exteriér a vysoké stropy dodávají budově vzdušnou atmosféru a vytvářejí zajímavý a distingovaný objekt, který se bude lišit od konkurenčních hotelů této kategorie.

Časový harmonogram: Práce na přestavbě byly zahájeny.

Datum dokončení: březen 2009

Praha - Park Inn

Kontaktní informace

Red Group
Jinonická 329
150 07 Praha 5
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 261 009 680

Telefon 2:
work +420 261 009 686

E-mail:

Web:
www.redgroup.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: