> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Praha - Q5 Waltrovka

Praha - Q5 Waltrovka

Fáze projektu: plánovaný

Základní informace:

Charakteristika: Areál je v současné době v počáteční fázi projektování a v budoucnu bude přetvořen na zcela novou městskou čtvrť určenou k bydlení i práci, která bude mít svou vlastní identitu, ale zároveň bude plně začleněna do okolního prostředí.

Lokalita: Lokalita budoucí čtvrti je součástí dobře etablované residenční části Prahy 5 Jinonice, přímo na trase metra B.

Popis: Smíšené využití výstavby nabídne různorodé typy bydlení, restaurace, bary, ale i množství služeb pro obyvatele a komerční uživatele. Komerční centrum s více než padesáti tisíci m2 kanceláří bude zohledňovat ekologické principy a maximální využití možnosti obnovitelných zdrojů energií, které by mělo uspokojit i nejnáročnější požadavky mezinárodních klientů.

Umístění: Přímo na trase metra umožňuje přístup do centra města během 10 minut. Mezi službami pro každodenní život nebudou například chybět ani pošta, čistírna, bankovní služby nebo trafika, ale i možnost zpestřit si volný čas návštěvou fitness a wellness centra, obchodu s delikatesy nebo trhu s bio potravinami.

Datum dokončení: 2009 – 2012

Praha - Q5 Waltrovka

Kontaktní informace

Red Group
Jinonická 329
150 07 Praha 5
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 261 009 680

Telefon 2:
work +420 261 009 686

E-mail:

Web:
www.redgroup.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: