> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Byty > Praha - Rezidence Hermitage

Praha - Rezidence Hermitage

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Charakteristika:

Historická budova Residence Hermitage v blízkosti vltavského nábřeží a Vyšehradu byla postavena v roce 1907 a původně sloužila jako tiskárna a vydavatelství. Exteriér domu je nepřehlédnutelný díky impozantní historické fasádě ve stylu Art Deco. Kombinace vysokých stropů a atypicky velkých oken v interiéru navozuje dojem elegantního a velkorysého prostoru.

Lokalita:

Residence Hermitage se nachází v ulici Na Děkance 1 v městské části Prahy 2, jen pár kroků od UNESCEM chráněné Národní kulturní památky Vyšehrad.

Popis: Dvacetdva atraktivních bytů včetně dvou luxusních mezonetů je rozmístěno v pěti patrech budovy. Od vysokých stropů až po původní velkoplošná okna je u všech bytů patrná kvalita provedení a velkorysé řešení prostoru. Horní patra umožňují nádherné výhledy na Pražský hrad a panorama města. Byty v prvním podlaží mají přímý vstup do vlastních soukromých zahrad ve vnitrobloku a součástí většiny bytů je balkón nebo terasa. Přestože všechny byty disponují velmi kvalitním vybavením a působivým interiérem je možné vzhled upravit dle vlastního vkusu a vybrat si ze široké škály provedení, ať se jedná o typ dveří nebo sanitární keramiku. Ke všem bytům navíc patří prostorná soukromá zahrada, parkovací stání a sklepní prostory. Kvalita použitých materiálů a stylový design umocňují historický a elegantní vzhled nemovitosti.

Praha - Rezidence Hermitage

Kontaktní informace

Red Group
Jinonická 329
150 07 Praha 5
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 261 009 680

Telefon 2:
work +420 261 009 686

E-mail:

Web:
www.redgroup.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: