> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Domy > Suchdol nad Odrou - viladomy U dubu

Suchdol nad Odrou - viladomy U dubu

Fáze projektu: ve výstavbě

Základní informace:

Zahájená výstavba 4 bytových domů se nachází v obci Suchdol nad Odrou, v blízkosti měst Nový Jičín, Odry a Fulnek a a také dálnice D47. Jedná se o nové zděné objekty se sedlovou střechou. V každém objektu je 6 bytových jednotek. V 1.n.p., 2.n.p. a 3.n.p. jsou na každém podlaží navrženy 2 třípokojové byty s kuchyňským koutem, předsíní, koupelnou, samostatným WC a šatnou o výměře 86 m2, včetně balkonu.

Součástí přízemních bytů budou terasy na úrovni terénu s výstupem přímo z těchto přízemních bytů o velikosti 16 m2. Ke každému bytu přísluší komora na mezipodestách schodiště o velokosti 3,5 m2 a jedno parkovací stání o velikosti 12,5 m2 (2,5×5 m). Jedná se o klidný uzavřený rezidenční areál, včetně oplocení, elektrické vjezdové brány na čip a dvou vstupních branek pro pěší. V areálu je také dostatek parkovacích míst pro osobní vozy.

Bytové jednotky v nových bytových vila-domech v Suchdole n. O. budou prodávány budoucím klientům do osobního vlastnictví včetně podílu na společných prostorách a pozemku domem zastavěným a také podílu na ostatních pozemcích a komunikacích s parkováním. Zastavované území bude odpovídat moderním trendům bydlení, jehož samozřejmostí jsou venkovní úpravy včetně zeleně, chodníků, komunikací, parkovacích stání, odpočinkových míst pro dospělé a zábavních koutů pro děti.

Výstavba byla v 02/2009 zahájena a dokončení a předávání bytových jednotek klientům je plánováno na 07/2010.

Samozřejmostí je poradenská činnost pro naše klienty a pomoc při zajištění financování svého nového vlastního bydlení formou hypotéky „na míru“. PIRS CZ,s.r.o. proto ve spolupráci s vybraným bankovním ústavem garantuje pro klienty bezpečnost + jistotu pro jeho finance. Naše péče o zájemce o bydlení nekončí vlastní výstavbou. Zabýváme se rovněž komplexní konzultační a poradenskou činností pro klienty v oblasti zakládání společenství vlastníků bytových jednotek.

Suchdol nad Odrou - viladomy U dubu

Kontaktní informace

PIRS CZ, s.r.o.
Žerotínova 1099/21
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 597 499 181

Fax:
fax +420 597 499 181

E-mail:

Web:
www.pirs.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: