> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Byty > Napajedla - Nové Nábřeží

Napajedla - Nové Nábřeží

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Pro mnohé z nás je pořízení nového bydlení volbou na celý život.

Tato skutečnost nás donutila a motivovala k tomu, abychom udělali maximum pro to, aby tato volba byla pro vás, naše klienty, dobrou volbou.

Lokalita Nové Nábřeží v Napajedlích se nachází několik minut od centra města. Navrhované kategorie bytů od 1+kk až po 3+kk reagují na požadavky velké cílové skupiny obyvatel a to rodin s dětmi, starší páry, mladé bezdětné páry a jednotlivce.

Cílem projektu je vytvořit ojedinělý čtyřpodlažní bytový komplex, který současně zajišťuje do velké míry soukromí – 14 bytových jednotek v jednom bytovém domě – s možností parkování na zpevněných plochách. Byty jsou orientovány tak, aby bylo zajištěno jejich nejvhodnější oslunění a také dbáme při realizaci projektu na zdravý životní styl a dostatek zeleně.

Samozřejmostí našeho poskytovaného servisu je péče o klienta, jedná se jak o možnosti provádět klientské změny, tak i zajištění hypotečních úvěrů pro Vás za jedny z nejlepších podmínek na trhu s hypotékami. V rámci dlouhodobé spolupráce s bankovními ústavy urychlujeme celý proces zajištění financování a poskytneme vám zvýhodněné podmínky pro nákup produktů a služeb u vybraných obchodních partnerů ve vašem regionu.

Napajedla - Nové Nábřeží

Kontaktní informace

STING Development
Jakubská 1/121
602 00 Brno
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 542 214 689

Fax:
fax +420 542 214 688

E-mail:

Web:
www.stingdevelopment.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: