> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Byty > Ostrava - Dům u Kalicha

Ostrava - Dům u Kalicha

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Dům „U KALICHA“ je umístěn v samém centru městské části Slezská Ostrava na velice klidné ulici, pěšky dostupné do centra Ostravy, je bezprostředně napojen na sousední budovu Husova sboru náboženské obce Církve československé husitské. Tato část se nalézá v bezprostřední blízkosti centra města, s kterým je propojena nejblíže situovaným mostem Miloše Sýkory. Slezská Ostrava, stejně jako celý dům se nachází ve svahu s výhledem západně na centrum Ostravy.

Čtvrť vždy byla velice oblíbeným místem pro bydlení, je zde v okolí celá řada obytných vil z „první republiky“ ale také domů historicky daleko mladších. Hned po sametové revoluci zde bylo postaveno několik obytných komplexů se spíše průměrnou architektonickou hodnotou. Nový rozvoj bydlení je zde patrný především od roku 2005, kdy se začalo s výstavbou městského bydlení ve formě řadových rodinných domů. Bydlení v této čtvrti znamenalo vždy pro místní obyvatele města mít velice dobrou „adresu“.

Více informací o lokalitě

Ostrava - Dům u Kalicha

Kontaktní informace

STING Development
Jakubská 1/121
602 00 Brno
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 542 214 689

Fax:
fax +420 542 214 688

E-mail:

Web:
www.stingdevelopment.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: