> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Byty > Ostrava - Bytový dům Vítězná

Ostrava - Bytový dům Vítězná

Fáze projektu: ve výstavbě

Základní informace:

Bytový dům Vítězná

je stylově jednoduchá, moderní stavba, zasazená do prostředí, ve kterém zaujala svoje přirozené místo. Začátek stavby je plánován na druhé pololetí roku 2009, dokončení a kolaudace je plánovaná na jaro 2011.

Projekt nabízí

tu nejlepší lokalitu, nejlepší kvalitu a nejlepší cenu… prostě to nej… v Komenského sadech!

Jedná se o

5-ti podlažní budovu s 24 velkometráž­ními bytovými jednotkami. Dispozičně jsou řešeny jako 2+kk až 4+kk. Obytné plochy bytů začínají na 43 m2 a končí na 131 m2. Tyto rozlohy tak uspokojí jak jednotlivce, mladé páry, kterým postačí menší plochy, tak rodiny s dětmi, které vyžadují větší prostory. Objekt disponuje dvěma samostatnými vchody i podzemním parkovištěm s parkovacím místem pro každou bytovou jednotku. Všechny přízemní byty jsou s venkovním prostředím spojeny vlastní terasou, byty ve druhém až čtvrtém patře mají lodžie, páté patro nabízí terasy o výměrách 114 m2.

Při včasné rezervaci

je možnost si byt uspořádat dispozičně podle vlastního přání či dokonce zvětšit plochu propojením dvou bytů (což se nabízí např. v 5. patře, kde může vzniknout byt o výměře až 228 m2).

Pro všechny věkové skupiny

tato lokalita i samotný bytový dům splňuje kritérium pohodlnosti, elegance, možnosti kulturního i sportovního vyžití v blízkém okolí a zároveň představuje klidné bydlení v zeleni s množstvím služeb v okolí, v blízkosti vyhlášených restaurací, ZOO.

Více informací o lokalitě

Ostrava - Bytový dům Vítězná

Kontaktní informace

STING Development
Jakubská 1/121
602 00 Brno
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 542 214 689

Fax:
fax +420 542 214 688

E-mail:

Web:
www.stingdevelopment.cz

Kontaktní osoba
Jana Jančová
Projektový specialista

STING Development s. r. o.
S.K.Neumanna 608/7
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Telefon:
+420 724 670 525
E-mail:
jana.jancova@s­tingdevelopmen­t.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: