> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Byty > Ostrava - Bytový dům Vítězná

Ostrava - Bytový dům Vítězná

Doplňující informace:

Lokalita

Nový bytový dům Vítězná je umístěn ve stejnojmenné ulici v jedné z nejžádanějších lokalit, která patří k posledním prolukám klidové části centra města Ostravy. Lokalita je jedinečná blízkostí městského parku Komenského sady, který láká k provozování velkého množství volnočasových aktivit ve velice příjemném prostředí.

Komenského sady, které se nacházejí v sousedství bytového domu Vítězná, patří k nejatraktivnějším částem města Ostravy. Sady se rozkládají na levém břehu řeky Ostravice v délce cca 1,3 km. Rozprostírají se od nové radnice v centru Ostravy až k hlavní silnici vedoucí do Bohumína. Součástí těchto sadů je velmi pěkné dětské hřiště. Rozsáhlá parková zeleň skýtá nespočet příležitostí k vycházkám rodin s dětmi, vybízí k jízdě na kole, kolečkových bruslích a k dalším sportovním aktivitám. v zimních měsících zde vede mnoho lyžařských stop pro běžkaře. Téměř uprostřed se nachází památník osvobození města Ostravy od fašismu, který patří mezi české kulturní památky.

Vítězná poskytne velice kvalitní bydlení v rezidenční čtvrti pro ty, kteří hledají bydlení v klidu a zeleni, ale přesto v těsné blízkosti centra města Ostravy s velmi dobrým dopravním spojením. Ve vzdálenosti cca 10 minut pěší chůze je možnost využít trolejbusovou dopravu, při vjezdu osobním automobilem na Sokolskou třídu je snadné se dostat na jakoukoli ostravskou komunikaci. Budoucí rezidenti tak budou mít na dosah veškeré zázemí obchodů a služeb, zdravotnické zařízení, ale i kulturní vyžití.

Nelze opomenout, že se město Ostrava v poslední době dynamicky značně rozvíjí. Kolem severního a západního okraje městské části se buduje trasa dálnice D47. Vzniká zde řada podniků, buduje se nová infrastruktura, kultivuje životní prostředí, město je významným dopravním uzlem s hustou sítí městské hromadné dopravy, pěti železničními stanicemi a mezinárodním letištěm Mošnov. Ve východní části obvodu stojí budova nové radnice, nad kterou se zvedá vyhlídková věž. Nejznámější částí této městské čtvrti je zábavní centrum s řadou různých podniků, restaurací a barů známých pod názvem Stodolní ulice.

Ostrava - Bytový dům Vítězná

Kontaktní informace

STING Development
Jakubská 1/121
602 00 Brno
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 542 214 689

Fax:
fax +420 542 214 688

E-mail:

Web:
www.stingdevelopment.cz

Kontaktní osoba
Jana Jančová
Projektový specialista

STING Development s. r. o.
S.K.Neumanna 608/7
702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

Telefon:
+420 724 670 525
E-mail:
jana.jancova@s­tingdevelopmen­t.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: