> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Domy > Praha - Údolí Herink

Praha - Údolí Herink

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

Proč si vybrat právě Herink?

  • krásná příroda 20 minut od Prahy a 5 minut od Průhonic
  • skvělá dopravní dostupnost díky dálnici D1 a stavbě silničního obchvatu
  • perfektní infrastruktura v sousední Jesenici a Průhonicích
  • možnost získat vysoce kvalitní bydlení ve vlastním domě za přijatelnou cenu
  • velmi dobrá investice, rychle se vyvíjející lokalita s narůstající cenou pozemků

Projekt je součástí většího územního celku, rozvíjející se obce Herink. Nové domy v Údolí Herink nabízí více než jen místo k bydlení. Klidné a příjemné prostředí kontrastní k ruchu velkoměsta je nejen skvělým místem k odpočinku po náročné práci v metropoli, ale překrásná přírodní scenérie, která se nachází v těsné blízkosti Prahy, v kombinaci s vysoce kvalitní rezidenční nemovitostí rovněž představuje bezpečnou a velmi výnosnou životní investici.

Exkluzivní výstavba 40 residenčních domů developerské a investiční společnosti Orange Real Estate byla dokončena v zimě roku 2007. Projekt Údolí Herink zde představuje 3 zcela nové typy domů s obytnou plochou od 130m2 do 190m2. Architektonické návrhy domů vypracovala mezinárodní architektonická kancelář Lewis & Hickey. Prostor, pohodlí a praktické sladění interiéru s exteriérem, jsou prvky, na které je kladen prioritní důraz. Vysoký standart nemovitosti v neposlední řadě představuje zvláště pečlivě vybrané kvalitní materiály, použité pro stavbu domů.

Obec Herink se nachází v blízkosti Průhonic, Dobřejovic a Jesenice, které společně nabízejí širokou škálu služeb, využití volného času a veškerou občanskou vybavenost. Jedná o školy, školky, nákupní centra, sportovní vyžití, zdravotnická zařízení a v neposlední řadě i Průhonický park pro rodinnou relaxaci. Jízda autem do centra Prahy trvá pouhých 25 minut a autobusové linky Pražské integrované dopravy Vás za 30 minut dopraví přímo ke stanici metra Opatov.

Praha - Údolí Herink

Kontaktní informace

Orange Real Estate
Pobřežní 3
186 00 Praha 8
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 224 832 490

Telefon 2:
work +420 800 400 114

Fax:
fax +420 224 832 492

E-mail:

Web:
www.orangerealestate.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: