> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Komerční prostory > Multifunkční > Praha - BB centrum

Praha - BB centrum

Fáze projektu: dokončený

Základní informace:

  • BB Centrum je jedním z největších a nejúspěšnějších developerských projektů v České republice, který vzniká od roku 1996. Jedná se o novou část Prahy 4 – Michle, která nabízí celou řadu funkcí – administrativa, bydlení, obchody, služby, sport a relaxace.
  • Součástí projektu je i sportovní a obchodní centrum Brumlovka, v budoucnu jsou plánovány parky a komunitní centrum se školkou a školou. Pamatováno je také na dostatek parkovacích míst a dobrou dopravní obslužnost lokality. Kvalitní projekt láká prestižní společnosti, které činí z BB Centra dobrou adresu, kde úspěšní potkávají úspěšné.
  • BB Centrum v současné době tvoří 11 dokončených budov, které nabízejí celkem 150 000 m2 kancelářských ploch doplněných obchody, službami, bytovými jednotkami a restauracemi. Z plánované podoby BB Centra je tak zrealizováno téměř 50 procent. Konkrétně to jsou budovy A, B, C, D, E, Office Park, Residence, Alpha, Beta, Gamma a sportovní a obchodní centrum Brumlovka. Součástí všech dokončených staveb je nejen běžná vybavenost, tedy plochy pro gastronomii, obchody a služby, ale také dostatek parkovacích míst. Budovy odpovídají nejnáročnějším požadavkům včetně flexibility a efektivní vnitřní infrastruktury.

Praha - BB centrum

Kontaktní informace

Passerinvest Group, a.s.
BB Centrum, Budova ALPHA, Vyskočilova 1461/2a,
140 00 Praha 4
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 221 582 111

Fax:
fax +420 222 515 521

E-mail:

Web:
www.passerinvest.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2023 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: