> Úvodní stránka > Pro veřejnost > Galerie projektů - Kde se staví > Bydlení > Byty > Praha 5 Hřebenky - Rezidence Sacre Coeur

Praha 5 Hřebenky - Rezidence Sacre Coeur

Fáze projektu: ve výstavbě

Základní informace:

O projektu

Architektonické řešení

V lokalitě Prahy 5 v ulici Švédská vzniká Rezidence Sacre Coeur – unikátní bytový dům, který splňuje všechny předpoklady současné moderní architektury. V osmi nadzemních podlažích se staví celkem 105 jednotek, všechny jsou dispozičně řešeny individuálně a s velkou pozorností. Některé z nich mají velké terasy, balkony a zahrádky, nechybí zde ani zajímavé mezonetové byty. V mnohých bytech jsou navrženy dvě koupelny, což jistě ocení zejména rodiny s dětmi. V podzemních podlažích domu je umístěno dostatečné množství parkovacích stání. Za zmínku stojí i praktické sklepní prostory.

Rezidence Sacre Coeur

Přestože v osmi nadzemních podlažích Rezidence Sacre Coeur je na výběr z celkem 105 jednotek, každá jednotka má individuálně řešenou dispozici. Projekt nabízí velikosti 1+kk až 5+kk, od 43 do 217 m2. Některé jednotky mají příjemnou zahrádku do vnitrobloku, součástí mezonetových bytů je terasa nebo balkon s jedinečným výhledem na Vyšehrad, Pankrác, Barrandov a Prokopské údolí. K přednostem všech bytových jednotek patří velmi kvalitní vybavení, které je zahrnuto již v základní ceně. Jsou to dřevěné třívrstvé podlahy, podlahové vytápění v koupelnách, sanitární keramika, kvalitní baterie, keramické dlažby a obklady prestižních výrobců nebo dřevěná eurookna. Napojení na nejmodernější optickou síť poskytuje obyvatelům objektu vysokorychlostní internet, digitální TV a telefon. Nezapomnělo se ani na parkování. V podzemních garážích je dostatek parkovacích míst pro každého rezidenta.

Bezpečnost

Obyvatelé domu budou moci využívat služeb recepce, která jim bude zajišťovat předávání poštovních zásilek, ohlašování příchozích návštěv, obsluhu EZS (elektronický zabezpečovací systém) a mnohé další. Recepce bude propojena se všemi byty. Bezpečnost obyvatel je zajištěna 24 hodin denně moderním kamerovým systémem, který monitoruje veřejně přístupné prostory a garáže.

Vysoká kvalita vybavení jednotek

Rezidence Sacre Coeur je řešena velkoryse ve všech směrech, a to i z hlediska použitých materiálů. Základní cena zahrnuje velmi kvalitní vybavení jednotek. Ve vybraných bytech budou instalovány klimatizace a videotelefony. Stavba projektu je v pokročilé fázi, a proto s ohledem na harmonogram výstavby není již možné provádět klientské změny.

Nadstandardní bydlení

Bydlet v Rezidenci Sacre Coeur znamená bydlet v srdci města a zároveň být nadosah tomu, co je blízké Vašemu srdci. Rezidence Sacre Coeur nabízí nadstandardní bydlení, které Vás okouzlí.

Praha 5 Hřebenky - Rezidence Sacre Coeur

Kontaktní informace

SATPO Development, s.r.o.
Plzeňská 3217/16
150 00 Praha-Smíchov
Zobrazit na mapě

Telefon:
work +420 296 336 900

Fax:
fax +420 296 336 966

E-mail:

Web:
www.satpo.cz

CZ | EN | PL

Přihlásit

© 2021 AVÍZO, a.s. Obsah je poskytnut pouze pro soukromé použití. Jakékoliv komerční použití, rozmnožování bez písemného souhlasu společnosti AVÍZO, a.s. je přísně zakázáno.

Přihlášení členaxxx: